SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Ltd Indie tbl & inj - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193024

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5692
Zgodzę się w 100% z tym co piszesz odnośnie 100mg/ml w trenach ug. No ale tak to jest jest niestety u nas ze wszystkie ug pisza 100.
Jedyna niegatywna opinia jaka do tej pory do mnie doszła to kolega skarży się na ból po masterze. Nie ma opuchlizny, ropni ale ból i dyskomfort lekki czuje.
A tak to obecnie tren A, prop, wino leci u dwóch zawodników i żadnych sajdów, deca enan i amatora i tak samo na + więc tak jak bajcieciek wydaje mi się ze tylko tutaj jakos niepochlebna opienia o tym panuje...

Zmieniony przez - janek311 w dniu 2013-02-27 22:55:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
No to dodam świeżą opinię na temat trenu ace. Jak już gdzieś pisałem biłem PMP ace, druga butla biosiry ace leci, jeszcze jedna PMP została. Wczoraj pierwszy raz od dawien dawna miałem duszenie i ostry kaszel. Wbijałem biosire. To już chyba 5-6 strzał z tej butli, a dopiero pierwszy raz kaszel. Tak więc widać, że nie jest to wyznacznik, ale czasem sie zdarza. Pewnie igła przeszła gdzieś przez żyłę or something like that.

Środek nie boli w ogóle pomimo panującej tu nagonki. Mocz mam ciemniejszy po tym trenie, jak ktoś chce mogę strzelić foto dla potwierdzenia
To samo tyczy sie propa, nic nie boli, a działać działa. Jechałem ostatnio PMP, Biosire, teraz stukam Bioniche. Wszystkie działają. Ogólnie lubię sobie zmieniać co butlę to nowy lab na próbę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126008
Jestem w trakcie drugiej butli cypio Bio i nie odczuwam żadnych negatywnych objawów związanych z bitym sokiem. Wchodzi praktycznie bez bólu, a działanie pomimo 0 bilansu (a nawet na lekkim minusie) odczuwalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
moj znajomy bral deke chwalil sobie ja ale mowiz e bardzo bolesna , co do firmy biohene co mi sie wydaje ze to ta sama stajnia , w masterze mial chlop trena na sto procent ciemny olej , gino zamiast mus sie wciagnac delikatnie to mu wyj**alo i przy niskich weglach sila mu strasznie poszla , niezly bonus haha . Co do tej biosiry podejrzewamz e dziala calkiem dobrze ale chyba za abrdzo ludziom w poslce przeszkadza bo biosira ku zdziwieniu innych mnie jest naszym rodzimym underem , stad te negatywne komentaze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5350
Manieczki8
No to dodam świeżą opinię na temat trenu ace. Jak już gdzieś pisałem biłem PMP ace, druga butla biosiry ace leci, jeszcze jedna PMP została. Wczoraj pierwszy raz od dawien dawna miałem duszenie i ostry kaszel. Wbijałem biosire. To już chyba 5-6 strzał z tej butli, a dopiero pierwszy raz kaszel. Tak więc widać, że nie jest to wyznacznik, ale czasem sie zdarza. Pewnie igła przeszła gdzieś przez żyłę or something like that.

Środek nie boli w ogóle pomimo panującej tu nagonki. Mocz mam ciemniejszy po tym trenie, jak ktoś chce mogę strzelić foto dla potwierdzenia
To samo tyczy sie propa, nic nie boli, a działać działa. Jechałem ostatnio PMP, Biosire, teraz stukam Bioniche. Wszystkie działają. Ogólnie lubię sobie zmieniać co butlę to nowy lab na próbę


pmp czy biosira lepiej kopie prop? czules roznice ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Żadnej, ale biję masę innych środków... Przechodziłem z pmp na biosire, z biosiry na pmp, teraz z pmp na bioniche. Wszystkie tak samo działają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5350
jestes pewien ze siedzi tam tyle ile powinno czy nie potrafisz tego dostrzec ? :D co jeszcze leci w tle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Miarki poziomu stężenia nie mam w oczach, test działa na pewno bo leci między innymi tren i bloka nie mam. W sumie z 12 - 13 środków ale to nie temat na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to juz ci odpisze za niego, ze nie jest pewien nawet jakby leciał 2 srodki czy propa solo to i tak pewien by nie byl

o uprzedziles mnie ;)

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-03-01 13:42:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Manieczki....12-13 srodków To lepiej niz Phil Heath
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Simplexx 30iu oraz 45 iu różne pudełka kolory itp

WHEY premium