SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Ltd Indie tbl & inj - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Mowa o tych srodkach o tym labie co do orali wszystkie sa godne polecenia

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
Gumki nadal sie krusza niestety, z bolesnoscia bywa roznie, przekonasz sie jak wbijesz, szkoda ze tu wiecej pimpu niz realnych odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja bilem cypio R511 R611 i S202 nie widialem roznicy w dzialaniu ale w 511 ukruszyla mi sie gumka 2 razy,, wkolejnych nic sie nie kruszylo juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemacie, ja biłem propa z biosiry na redukcji, działać działał, jedynym minuse jest to, że wychodziło mi średnio 8-8,5strzałów z flakonu gdzie staralem się by nabrać równo ten 1ml :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 345 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11697
zapomniales o tym dziubku na który naklada się igle, tam trochę soku wchodzi i zostaje niestety. ale brak 1,5 ml to dość dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
emylzk
zapomniales o tym dziubku na który naklada się igle, tam trochę soku wchodzi i zostaje niestety. ale brak 1,5 ml to dość dużo.

przebiłem 3 flakony, najpierw kupiłem dwa, ale w połowie pierwszego flakonu doszedłem do wniosku, że nawet nie uciągnę w ten sposób 40 dni (20 szotów) to dokupiłem 3-ci flakon. Z 3 flakonów tak jak by wyszło po 9ml/flakon :) w igle mieści się b.mało, ale nie powiem, produkt dobrej jakości i pewnie niedługo powrócę do niego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja bije 0,7 ml na strzal i zannim mi sie flakon skonczy to gubie rachube ile szotow bylo. Najrozsadniej w takim wypadku jest nabrac calosc od razu w po pke i wtedy wiesz ile jest bo na pewno sa straty w dziubku i wszystkiego z flaszki nie wyciagniesz ale mi flacha starcza naprawde na dlugi czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Powiedzcie mi jak enan i meta inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9077
oral działa zaj**iscie, mlodi bira na silowni i rosna w oczach. Enana nie biłem ale cypio dziala porównywalnie z swiss labem bo z niego przeszedlem i bez wiekszej roznicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
No ja się trochę boję biosiry akurat, bo kiedy.ś testowałem metę wraz z dwoma kumplami i wg nas była słabsza od balkana, PMP i foxa...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Simplexx 30iu oraz 45 iu różne pudełka kolory itp

Następny temat

Testovis

WHEY premium