SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Ltd Indie tbl & inj - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193681

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
-Mały- Tak i to nawet bardzo słodka.

Ale mogę powiedzieć że meta raczej na bank będzie kosić 30 mg lecę, raptem kilka dni ale już widzę typowe objawy jakie mam przy mecie ciśnienie skacze w górę i gorzej słyszę. Ostatni raz tak miałem jak feniksa jadłem..

Soki bije brachol i koleś z treningów ale za wcześnie żeby coś powiedzieć, oboje jedynie narzekają na dyskomfort po iniekcji zobaczymy co pokaże czas..

Zmieniony przez - 91szefo w dniu 2013-01-14 00:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ok, to co było pisane, że nie boli to bujda :P
NPP fakt, nie boli. Propa nakvrwia aż miło
2 dni i po bólu, ale ja robię szota co 2 dni :P

Rękę cały czas noszę w kieszeni albo kładę żeby luźno nie wisiała bo bark rwie jak szalony
Z udem miałem to samo.
Lipa

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Brachol i koleś biją enana i cyp oboje narzekają na dyskomfort i ból także nie robię zapasu z tego a miałem zamiar.. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47616
Karpiu: NPP zero bólu ? A jak zmieszasz pół na pół propa z npp to co się dzieje ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Boli, lekko mniej. Ale ciągle jest to mega dyskomfort. Serio. Jakaś pyzdeczka nie jestem i może bardzo to nie przeszkadza.
Ale po co się męczyć? Są inne soki w tej cenie, działające i nie bolą nic

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
mm1986... napisalem ze 150mg lecialem pmp, teraz przeszedlem na to bio i zobacze czy taka dawka bedzie dobra czy sajdy bedą sie nasilac, narazie to od dzis mam sraczke:D... ale stoperan jest pomocny na zbicie sraki:D... a tak powaznie, chyba bede musial zwiekszyc bromo badź tez zejsc troche z dawki zeby uniknąć sajdów jakim jest bardzo mocny klopot ze snem, uwzam ze pewniejszą dawką bedzie 75-100 mg/dzien. jesli chodzi o bolesnosc tego srodka to nie moge sie wypowiedziec bo mieszam z trzema innymi sokami w jednej pompce innych firm...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Wazne zebys Ty byl zadowolony z efektow, a co do sraczki to uwazaj na miejsce publiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
powiem szczerze to kiedys bylem bardziej zadowolony z pmp i np Atomica, jesli chodzi o tren, ale mam nadzieje ze jeszcze sie rozkreci... a jesli chodzi o srake to dzis musialem sie z pracy wziąc przepustke bo moglo sie skonczyc brudnym ubnaniem ochronnym w miejscu ponizej pasa:D... a ze pracuje na Fiacie to byl bym pewnie legendą zakladową:D . zobacze za tydz na tej bio czy jest good a za jakies 3 tyg poleci jeszcze balkan w koncowce...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
jak tak namieszasz tych firm to za boga ojca nie dojdziesz do tego co dziala a co nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
JA mialem sraczke po trenie przez trzy noce, potem przeszlo:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Simplexx 30iu oraz 45 iu różne pudełka kolory itp

Następny temat

Testovis

WHEY premium