SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Ltd Indie tbl & inj - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193789

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
dzięki za wsparcie Panowie, tez mam nadzieje że bedzie oki. lestat po prostu bylem zdziwiony tym że cos takiego dziwnego się dzieje.. w sumie chyba takie podejscie do zycia, jak zobacze że mi syf na twarzy wyskoczy to po co ma tam siedziec i sie go pozbywam a tutaj fakt bylo to ciut hardkorowe.. ale przynajmniej wiem co tam siedzi i sie nie wchlonie bo widzę że to raczej coś bakteryjnego. zwykly syf. więc dzisiaj pewnie się udam gdzie trzeba i niech chociaż mi to z dvpy zabiorą i tą resztkę z uda. w sumie do tego nieznosna jest ta gorączka. zreszta ja tam nie wiem czy srodki działają czy nie.. (na szczescie) się jednak już nie przekonam ciężko żeby teść nie klepal z jakiegos labu bo jakies tam ilosci mogą siedziec.. chociaż wynik też dvpy nie urywal gdy wstawil go Karpiu, taki o byl. są lepsze laby i to o wiele moim zdaniem, teraz się tylko przekonalem że nie warto isc opinią publiczna i odskakiwac od tego co pewne.

a i jeszcze jedno.. gdybym byl jedyną osobą która miala takie akcje to ok - mogl to byc przypadek. ale wystarczy poczytac, ropnie wielkosci pilek pingpongowy, bolacy tylek po inj i wiele innych. bez powodu nigdy nie boli i nie puchnie ale może to da do myślenia niektorym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
czyli biosira z polszy lepsiejsza )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
jak dla mnie to jestes totalnie niewiarygodny skoro sam robiłes na sobie taką zabawę z wyciąganiem ropy a nie poszedłes do lekarza. Tyle w temacie wnioski niech sam każdy wyciagnie. Co za idiota ryzykuje utratę nogi zeby pokazać strzykawke na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
To jest powód od wyzywania kogos od idiotow ? opanuj sie. Strzykawke z ropa zauwazyles a natarrczywego pimpu ggarstki osob w tym temacie jzu nie widzisz ? ;] no comment

bylo kilka tematow o wycaigniu ropy domowymi sposobami i nagle tylko ten temat z biosira Cie zabolal ?

https://www.sfd.pl/ropa_w_dupie_dziwna_akcjia_-t846330-s15.html 
były jeszcze chyba z dwa tematy, akurat tego znalazłem pierwszego


Zmieniony przez - cercov w dniu 2013-01-29 20:52:40

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
i takie operacje w domowych warunkach samemu na sobie nazwe skonczonym idiotyzmem
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
niech kolega wrzuci zdjecie nogi i flakona biosiry bo mi to tez anypimpem zajezdza
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cleaner_DZ za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Simplexx 30iu oraz 45 iu różne pudełka kolory itp

Następny temat

Testovis

WHEY premium