SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Ltd Indie tbl & inj - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak deka i enan z biosiry trzyma sterzenie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 127
za wypowiadanie sie na temat biosiry dostalem bana komus to chyba nie na reke , jednak powiem jeszczce raz : biosira inj to środki dla kamikaze dupa Ci nie miła - bij biosire
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
p******isz głupoty gościu, lepiej naucz się robić iniekcje albo myj ręce i tyłek przed wbijaniem igły. Ja biłem, znajomi stukają i nic się złego nie dzieje. Tren jeden z lepszych jaki stukałem. Aktualnie propa sobie kończe z biosiry, biję po barkach czyli miejscu gdzie najbardziej czuć iniekcję, ładują po prawie 2cm propa z trenem CODZIENNIE i jest luz. Więc coś z Toba musi być nie tak, skoro Ci te środki dały się tak we znaki

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2013-03-11 09:52:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biłem trena i lekko bolał,ale bez tragedii. Co do działania to pisałem wcześniej. Pierwszy kontakt więc porównania nie mam, ale po 2 tyg kompletnie nic nie czułem. Może gdybym kontynuował to coś by się zaczęło dziać,ale zniechęciły mnie drobinki z gumy wpadające do soku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak deka i enan z biosiry trzyma sterzenie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Nie wiem blue jak trzeba robic strzal zeby bolal. Ja nie myje skory ani flaszki z czystego lenistwa i zero bolu. Wchodzi gladko.

Jak enana nie bilem ale po cypio wejde na niego.

Jesli enan klepie jak cypio to bedziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5692
Deca dobra. Póki co jedyny dyskomfort odczuwalny po masterze inne wszystkie dobrze we mnie wchodziły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Dyskomfort czy bol bo tez siedo tego przymierzam za jakis czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5692
Dyskomfort. Czułem że było coś bite na następny dzień ale bólem jakiś bym tego nie nazwał. To samo miał mój znajomy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak na dzien dzisiejszy sprawuje sie oxa?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Simplexx 30iu oraz 45 iu różne pudełka kolory itp

Następny temat

Testovis

WHEY premium