SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Ltd Indie tbl & inj - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5692
Dziwna sprawa, droższe środki jak antek na mnie działał a najtańszy jak meta nie działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Stąd też właśnie moje pytanie :)

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A u mnie każdy kto jadł zadowolony jak cholera. Rośli w mięcho i siłę

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Nie obraz siekolego ale przy wadze 82kg i 4200kcal od samej dietypowinienes przytyc.

Podobno ta metka tak nie pompuje jak inne a daje powolny i stabilny przyrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
A czemu mam się obrazić? :) Dokladnie - powinienem ale w wodzie i tluszczu a robie wszystko żeby tego nie było. Nie mniej meta powinna podlać wodą tak jak zawsze to robiła a tu nic.
Przy 40mg i takim żarciu po 3 tygodniach powinno iść a twierdzenie, ze "ta metka" trochę nie ma sensu bo meta to meta. SKoro pompuje powoi i solidnie to moze jest czymś innym niz metą? Albo jej powolne i stabilne pompowanie oznacza placebo + dobrą diete i dobry trening?
Skoro u dwóch osób w tym samym momencie ta seria nie robi roboty - choć jakos ją czuć to jakie może być podsumowanie? Maksymalnie zaniżone stężenie? Bo jedzenie, regeneracja, trening i suple są naprawdę nieźle dopiete

Zmieniony przez - ALPAq w dniu 2013-05-21 11:54:24

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
Trochę upraszczasz działanie mety. Jak robiłem recomp na wiosnę na mecie to nie przybyło mi praktyczne pół kilograma, a wygląd sie zdecydowanie poprawił. Może spojrzyj w lustro, tam zapewne zauważysz zmiany. Nie tylko waga jest wykładnią działania mety. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Tu się oczywiście muszę z Tobą zgodzić. Bo jakże mogło by być inaczej. W lustrze widzę pewną różnicę. Moze faktycznie trochę uprosciłem ale jednak coś w tym jest, że przy tak solidnej kaloryczności, przy bialku ok 2,5g na kg masy ciała nie idzie waga ani mi ani koledze.. podczas gdy kiedyś łapało się po 5-7kg na luzie z 25mg podczas gdy reszta czynników była podobna...
Nie chodzi mi o jakieś bzdurne oskarżanie, czy madrzenie sie jak ja to dobrze robie albo zebyscie Wy sie czepiali, ze coś robię źle. CHodzilo mi bardziej o podsumowanie samej przedstawionej na poprzedniej stronie mety .. bo zdania są mocno podzielone jak widzę.

Zmieniony przez - ALPAq w dniu 2013-05-21 12:00:57

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
Mogło się też zdarzyć, że do tej pory częściej trafiałeś w metach ug na methyltesta. Choć oczywiście też może być tak, jak to w ug, że bio wypadła gorsza seria i tyle. Ty miałeś pecha i na nią trafiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
Jak najbardziej rozumiem Twoje intencje i ani przez moment nie pomyślałem, że chcesz oczerniać porządną firmę Jak już wspomniałem, to jest ug i wszystko mogło się zdarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699662
ciekawe teorie tutaj się pojawiają
meta nie pompuje a daje stałe przyrosty
substancja czynna -metandienon jest tylko jedna
a to czy pompuje czy nie to kwestia naszej michy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Simplexx 30iu oraz 45 iu różne pudełka kolory itp

Następny temat

Testovis

WHEY premium