SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Ltd Indie tbl & inj - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 368
Leciało cypio,deka biosiry później przejście na pmp, działanie myślę, że takie same obu jednak cenowo korzystniej pmp się opłaca. No i po biosirze ból utrzymywał się przeważnie do następnej inj, pmp natomist wchodziło bezboleśnie.

Meta działa, lecz wysyfia strasznie. Nie wiem co tam w niej siedzi, że tak się dzieje. na pmp i balkanie czegoś takiego nie miałem.

Antek, Tura - do balkana nie ma podlotu. Balkan czuć dużo lepiej niż biosire. Więc średniawka.

Zmieniony przez - deveI w dniu 2013-01-03 17:07:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
a więc tak do cypio Biosiry zraziłem się przez straszny ból po iniekcji ale tak to jest jak podczas ch**owych warunków produkcyjnych leją alkohol benzylowy i arszenik aby zapobiec skażeniu i uniknąć stanu zapalnego po iniekcji ,mam nadzieje że w końcu wyjdzie bezbolesna linia iniekcji Biosiry
1

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
prawdopodobnie już jest, czas zweryfikuje czy te mankamenty zostały poprawione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Prop napewno nie boli bo sprawdzilem:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
w pl prawdopodobnie nawet ciemne flakony to fake, ceny oryginalnej biosiry w polsce powinny być na poziomie alphy albo wyższe. jak ktoś nie wierzy to prosze napisać do producenta o ceny.
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dachu127 coś w tym może być, też widziałem to ale jakoś nie rozmyślałem w ten sposób

SpAiro_


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2013-01-04 00:22:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61942
moze byc wal

ale moze tez ktos zamawia tego takie ilosci, ze ceny ma dobre
a patrzac na ceny polskie, ostateczna wartosc nie moze byc za wysoka, bo nikt tego nie kupi

zreszta alpha jest bardziej profesjonalna, nie ma co sie oszukiwac.
to i cena jest wysoka, ale tutaj tez ktos ja odpowiednio winduje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
zawsze lepiej będzie podrobić coś co jest sporo droższe,niech podrabiają byle w srodku była zadeklarowana substancja oraz jej stężenie.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
Zgadza się, to jest nic innego jak rodowe ug. Podrobione bardzo ładnie, a przy tym mega bolesne, widać nie za bardzo dobracowane jeszcze jest wszystko, przy kolejnych seriach pewnie sie poducza a my bedziemy krolikami doswiadczalnymi
1

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Simplexx 30iu oraz 45 iu różne pudełka kolory itp

Następny temat

Testovis

WHEY premium