SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Ltd Indie tbl & inj - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194109

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Przeszukalem caly ten dziwny temat i nie moge znalesc nic o Boldzie tej firmy. Bil ktos? Czy sam mam podzielic sie pierwsza opinia za kilka tygodni?:) Bedzie to moj 1 kontakt z tym srodkiem. Sa jakies cechy charakterystyczne po ktorych moge poznac ze siedzi tam Bold? Wiadomo ze apetyt ale czy cos jeszcze? Bede bral z enanem balkana. I w ogole zasmiecony juz ten temat,jedni chwala a drudzy mowia ze najgorsze gowno. Strasznie skrajne opinie ale z tego co widze u swoich ziomkow to mete moge pochwalic z czystym sumieniem,dziala naprawde dobrze.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
janek nie pamietam nazwy dokladnie choragon czy jakos tak niemieckie podajrze kupuje w aptece bez recepty jest to apteka lekarza i on poniej wystawia recepte sam sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Bold smiga jak trzeba, znajomy nie z pierwszej lapanki chwali sobie ludzie narzekali na bio bo gule sie tworzyly, strzaly byly dosc bolesne itd teraz poprawili sklad i wszystko wchodzi elegancko, dzialanie wzorowe jak na ug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A w ktorym jest tygodniu i z jaka dawka leci? Co do bolu to ja mieszam z enanem balkana i w ogole nie odczuwam bolu. Normalny dyskomfort jak po iniekcji ktory w niczym nie przeszkadza.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A nie wiesz moze w ktorym jest tygodniu i jaka dawke leci? Co do bolu to ja biore razem z enanem Balkana i bolu zadnego nie czuje. Co najwyzej lekki dykomfort ktory w niczym nie przeszkadza. Pamietam kiedys jak bylem na propie balkana....to byl prawdziwy ból:)


Sory za podwojnego posta,jakis blad byl na stronie i nie pokazywaly sie moje wypowiedzi.

Zmieniony przez - Lukas7272 w dniu 2013-03-16 13:06:08

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
on kolo 600mg/ew leci bodajze musialbym podpytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4271
jestem w 3 tyg npp i cypio libido na plus,apetyt rosnie i dziwne ale mam juz niezła pape na silce po enanie zawsze mialem pompe tak od 4 tyg.polecam bio jedyny minus to ze od 3 tygodni dupa boli
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
to wrzuc te badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Jakos nie chce mi sie wierzyc osoba ktore maja ponizej 100postow a zawsze albo bardzo chwala albo jada po danym sprzecie.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Simplexx 30iu oraz 45 iu różne pudełka kolory itp

Następny temat

Testovis

WHEY premium