SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Ltd Indie tbl & inj - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193737

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
tym postem wyzej wszystko wyjasniles, poziom zero, ty tetno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3864
sorki:) puls :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1782
a NPP? wie ktoś coś??

nil mirari, nil indignari, sed intellegere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 700
koles wpierdziela do mety testa i mysli ze meta dzila haha działa moim zdaniem ale testosteron a nie meta rozkrecil sie enan powolne przyrosty tys chyba nie widzial chyba dzilania prawdziwej mety trzbabylo wziasc solo mete ibys narzekal anie weznie paru tu kolesi mete z testoseronem i zaraz gadaja ze meta dzila ja jak przyj**alem pmp wsloiku jeszcze co byly nie dawno to zaraz po nie calych 2 tygodniach łapa puchla jak szalona ajak wziołem biosire to nic zero jedynie co to lalem na ciemny kolor pomaranczowy i mnie syfilo niech ktos sie wypowie co bieze solo mete a nie z innymi srodkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5692
Kurna ciężko się Ciebie czyta. Zacznij stawiać trochę znaków interpunkcyjnych bo nikt Cie nie zrozumie.
A co do wypowiedzi, porównanie do pmp wyjaśnia wszystko z Twojego podejścia więc nie mam więcej pytań.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
chrobok22 dostajesz drugie ostrzeżenie. Pisz po polsku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3864
sluchaj. mete solo tez bralem i dzialala szybko 2 tydzien juz lapa puchla tak jak mowisz. zjadlem wtedy 200 0.5mg... zrobilem 4tygodnie wolnego i wale drugi raz mete na kick starta biosira 10mg 100tbs z tesciem wiec wiem ze moze nie miec juz takiego kopa gdyz 4tygodnie pauzy to troche malo smak taki sam jak ruska delikatnie slodkie pozniej gorzka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Przerwa za krotka. Trzeba bylo dac cos innego na start, np ture.

Tura z biosiry na pewno dziala. Zjadlem 100 potem jeszcze 50 balkana (mialo byc 100 ale kontuzja dopadla i treningi z dupy). Nie odczulem zadnej roznicy. Fajnie ubijalo mieso ale szkoda bylo marnowac towar w moim prYpadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
terminant
a NPP? wie ktoś coś??


pare stronek wstecz pisane bylo o npp, radze czytac ludziom, chociazby pare stron do tylu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Simplexx 30iu oraz 45 iu różne pudełka kolory itp

Następny temat

Testovis

WHEY premium