SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bejboszek - rekompozycja :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Nie dojrzałem tego, ale jak ma być BCAA podczas treningu, to raczej tylko proch, kwestia szybkości wchłaniania. Poza tym wychodzi o wiele bardziej ekonomicznie. No i smaczne jest.

Rany, jak ja lubię, jak fajne dziewczyny mówią do mnie Kubuś, o tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dokladnie fakt z enajlepiej proch w wodzie, a jak masz kapsy no to trudno, trzeba podzielic, na caly dzien.
Bedziesz jak indyk
Lyknij przynajmniej 5 w przerwie zajec, a reszte po i przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3642



buahahahaha ja to jestem zdolna nie ma co

no nic, ciekawe co kobitki pomyślą na aerobiku jak będę wciągać te kapsy

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Hehe, ja tez zamowilam kapsy, beda jaja, choc watpie czy ja jestem w stanie jeszcze kogokolwiek zaskoczyc

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wezcie zeby to bylo jeszcze male ale te kapsy BCAA to wielgachne sa jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ano. Te 15 kapsów może spokojnie objętościowo za posiłek robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3642
Siłownia odwiedzona

Muszę przyznać, że jest całkiem ok Fajny sprzęt, 2 bieżnie, ogólnie fajny i dobrze utrzymany sprzęt cardio, maszyny też całkiem całkiem..

1. Przysiady ze sztangą 12x30, 12x30kg,
2. Wyciskanie sztangi płasko (miało być skos góra, ale było zajęte) 15x20kg, 15x25kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu dolnego do klatki 15x15kg, 15x15kg
4. Prostowanie nóg na maszynie 15x12,5kg j.w
5. Nie miałam ławeczki do wznosów i zrobiłam wiosłowanie sztangą w opadzie T 15x20kg, j.w
6. Plank - 66s

1. obciążenia było trochę więcej z powodu zacisków na suwnicy, nie wiem ile ważą , za dużo naładowałam kg i nie chciałam już kombinować, więc dlatego tylko 12 powtórzeń,
2. Ok
3. Ok, niestety progresja na maszynie jest o 5 kg, następnym razem będę zwiększać,
4. Leszczarski ciężar mam słabe czwórki
5. Dosyć ciężko szło, miałam wrażenie że mój tyłek jest pod obserwacją
6. Jak skończyłam, to doszłam do wniosku, że jakieś 5 sekund za szybko padłam na twarz

Potem wklepię miskę

wrong
- łączę się w bólu, za każdym razem kiedy będę je łykać będę miała Ciebie przed oczami

Zmieniony przez - baby01 w dniu 2010-12-15 12:27:29

Zmieniony przez - baby01 w dniu 2010-12-15 12:28:15

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siłownia odwiedzona
Ty raczej niedługo zamieszkasz w silowni : mam na mysli i prace i fitness. ile godzin dziennie spedzasz?

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2010-12-15 12:44:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3642
w fitness klubach ok 8 tygodniowo czasem jak wpadną zastępstwa to ciut więcej. Niestety nie ma tam siłowni, więc muszę kombinować gdzie indziej - na szczęście całkiem blisko jest

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jakiej suwnicy????
masz robic wolnym ciezarem
I co serie zwiekszac, podam ci ciezary na nastepny trening ale pozniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwa

Następny temat

Jaki trening na ATLASIE? Plan masa + rzeźba

WHEY premium