SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bejboszek - rekompozycja :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem, że START będzie w poniedziałek, jak ot na Ladies przystało?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3642
Aniu - z lekkim poślizgiem, ale jestem

Magda - będę się częstować

Marta - w poniedziałek aczkolwiek dzisiaj próba generalna

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
No to powodzenia bejboszku
Ładna sylwetka, widać że już coś robisz dobrego dla swojego ciała

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz ja bardziej myslalam czyms innym.
Tobie weglowodany sa potrzebne najbardziej w dwoch posilkach po treningu i wieczorem, wlasnie ze wzgledu na twoj zawod i tego powinnas sie trzymac.
w reszcie posilkow jak chcesz, zawsze warto nie przesadzac i nie jesc wiecej niz 150g.
Wiec co wazne, to oczywiscie zboza pelnoziarniste, straczkowe, owoce (o warzywach nie wspominam bo wiadomo ze to jest glowny skladnik zdrowej diety), nawet na ziemniaki mozesz sobie pozwolic, wazna jest jakosc wiec zawsze dbaj by wszytskie straczkowe i zairna byly namoczone przez noc, moga zostac nawet skielkowane co jeszcze barziej podwyzsza ich wartosc

owoce dobrze bys sobie jadla po treningu, w czasie treningu (jak sobei wycisniesz sok z pomaranczy i zmieszasz z woda to masz na trening dobra popitke energetyczna ) wtedy nie bedziesz musiala siegac po syntetyczne witaminy.
Tak samo w posilku ktory zjesz po treningu jak sobie do salatki dodasz olej z zarodkow pszennych nie bedziesz musisal kupowac witE w aptece
W ogole idalnym dla ciebie posilkiem potreningowym bedzie salatka z sercami kurzymi wspomnianym olejem no i do tego owoc.
To samo dotyczy

Wieczorem jakas kanapka z maslem pieczenia z prawdziwego razowca na zakwasie, lub owsianka (najlepiej zalac platki 12h wczesniej by sie odmoczyly).

Tez mozesz sobie jesc warzywa straczkowe ktore sa i zrodlem weglowodanow i bialka i bardzo tobie potrzebnego naturalnego blonnika.
Oczywiscie jajka, miesa, ryby, wiadomo pilnuj by konsumowac te tluste i w miare mozliwosci dzikie. Oczywiscie w czasie dnia, np. przed treningiem wypicie sobei odzywki bialkowej jako jednego z posilkow tez bedzie dobre
Jezeli przy swoim ruchu bedziesz uwazac by nie jesc bialego pieczywa, zadnego cukru i nie objadac sie owocami, i weglowodanami na pewno zaczniesz chudnac.
Tluszcze roslinne wiadomo, avokado, orzechy, oliwa z oliwek


Mysle ze 3 miesiace starcza bys zobaczyla znaczna roznice, wiecej nie trzeba za duze odchudzanie skonczy sie tylko ponownym stresem, powinnas stawiac na spokojne zmiany ktore beda do utrzymania.

Treningi silowe wpisuj bedziemy cie poganiac

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-12-12 15:08:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3642
Obli

Zaraz sobie wydrukuje to, co napisałaś i zacznę to natychmiast wprowadzać w życie! Bardzo cenna wiedza, za którą Ci baaaardzo dziękuję! (Napisz mi tylko co z tym bcaa - bo nie skumałam co z tymi liczbami w nawiasie). Treningi i dietę będę meldować. We wtorek pójdę na wyszukaną w necie siłkę i zobaczę co ona warta

Julka - miło mi i dziękuję

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

to ilosc gramow, LBM x 0,4 wiesz nie jestem pewna ile twoja LBM wynosi wiec przyjelam 38kg mysle ze nie jest to duzy blad:
Wlasnie , wlasnie wypisuj to jest wazna informacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3642
Meldunek, dzień 1:
Bowl

1. owies, jajka, miód, odrobina dżemu, siemię lniane, cynamon
2. dorsz, mango, oliwa, marchew
3. kurczak, rukola, sałata lodowa, pestki dyni, pieczarki, odrobina suszonych pomidorów i parmezanu, odrobina sosu balsamico (kupione w barze i zjedzone zamiast twarogu z owocami i orzechami - długie okienko na uczelni stąd taki wyskok),
4. odżywka, suszone jabłka*
5. chleb orkiszowy na zakwasie (homemade), mango, nerkowce, wołowina*.

- za mało warzyw, braki w lodówce - jutro nadrabiam,
- samopoczucie jak na to, że ma mi ubyć fatu - ,
- zapomniałam o kurkumie
kcal ok 1750, B - 125, T - 70, WW - 140 - wartości szacunkowe, nie mierzyłam co do grama wszystkiego

* okołotreningowe

Trening:
zajęcia aerobiku - skakanie na stepie połączone ze wzmacnianiem ok 90'

Obli - obliczyłam, że tych aminokwasów ma być ok 15g (38x0,4) - brać je w czasie, przed czy po treningu (aerobik)?

Zmieniony przez - baby01 w dniu 2010-12-13 22:28:16

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
(kupione w barze i zjedzone zamiast twarogu z owocami i orzechami - długie okienko na uczelni stąd taki wyskok)

uff, bo poczulam niepokoj, ze moja miska jest wyjatkowo...eee...ordynarna, a wszystkie laski gotuja, pieka i cuduja

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-12-13 22:29:41

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3642
Madzia - niech żyją ordynarne michy



chyba
o czym się pewnie zaraz przekonam

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i ja sie melduje przy pierwszym meldunku z pozytywnym kopem na rozped za 3 miesiace chce widziec efekty zebym miala na kim sie wzorować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwa

Następny temat

Jaki trening na ATLASIE? Plan masa + rzeźba

WHEY premium