SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bawimy się jak damy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 124018

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
nie wspomne o tym że często te zwierzżeta trzymane sa w katastroficznych warunkach

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
CiociaSamoZlo
wiesz co - ja jestem wielkim przeciwnikiem kupowania jakichkolwiek zwierząt z pseudohodowli


no to powiem że dało mi to do myślenia. bo nie chodziło nawet o oszczędności, tylko bardziej o to, że pies jest do kochania a nie dla certyfikatów. a tu chodzi o coś zupełnie innego.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Pseudohodowla jest nastawiona na zysk. Więc psy są zle karmione, trzymane w kiepskich warunkach, nikt nie sprawdzi, czy nie sa kojarzone psy spokrewnione. Nikt sie nie przejmuje socjalizacją. Poza tym, jak się ma hodowle, to raczej sie nie da psów niezrównowazonych psychicznie rozmnażac, bo pies/suka, żeby miał uprawnienia hodowlane musi byc wystawiany - a na wystawach agresja dyskwalifikuje. Dlatego psy rasowe są drogie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
dokładnie, kiepska karma, chów w klatkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wkurza mnie takie podejście - byle zarobić na niczemu winnych zwierzakach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
rasowy pies to nie fanaberia snobów, to gwarancja dobrego sprawdzonego przebadanego zwierzaka

którego zepsuc może tylko kiepskie wychowanie
no albo wypadek

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-07-18 09:35:43

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-07-18 09:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Fuxiatka
och, to jeszcze takie maluszki przesłodkie
moja ma 10 mscy ale wyrosła dosyć solidnie

taaakie były maciupeńkie :)
a też chcemy żeby solidnie wyrosły. to mają być koty a nie pipy ;p

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
właśnie, albo się ktoś decyduje na takiego z prawdziwej hodowli, albo bierze kundelka ze schroniska
bo takie poszukiwanie "tańszych odpowiedników" tylko nakręca ten cały biznes pseudohodowli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
zwierzaki trzeba szanować ot co.. uciekam plażować. miłego laski!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ostatnio na allegro widziałam szczeniaki wystawione do sprzedaży w 5 tygodniu z określeniem do odbioru!
zgłosiłam jako naruszenie wyjasniając o co ho, ale anulowano je.

a potem sie ludzie dziwią, że pies to furiat, albo źle reaguje na inne zwierzaki, albo nie można go wychować bo nie kuma podstawowych spraw
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

To juz prawie rok a postepy marne :(

Następny temat

Magali DT

WHEY premium