SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bawimy się jak damy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 123580

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
jak to? nie rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Moje libido niestety nieokiełznaneee heeeeeeeeeeeeeh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
z libidem czy jaki to ma związek? :) no bo agataq mówi, że siostra schudła w ciąży, to mnie zaisnpirowało by coś sobie zrobić :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
no z libidem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
oku oooj jak miałam 25 lat to trzeba mnie było do kaloryfera przywiązywać :D teraz to albo tarczyca, albo kwestia psychologiczna (bo nadwaga) albo oba.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no a ta siostra to ewenement jakiś, bo nic nie robiła! ba! na badania latała ze strachu. Lekarze tylko klepali po ramieniu i mówili że jest dobrze Dziecko ok a skoro ona się dobrze czuje... to ok. Wyniki były dobre. Ot coś się odblokowało. A może...

zabiłaby mnie gdyby to przeczytała


może po prostu chodzi o to, że na początku ciąży zrobiła się tak duża, że bała się że przekroczy limit przewidziany na swój skuter i zaczęła dymać na piechotę gdzie się da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ja się sama przywiązuję... żeby się opanować!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
w sumie całkiem nawet może to być logiczne. jak metabolizm wolny i nic nie potrzeba więcej organizmowi bo sobie jest w hibernacji i nagle taki pasożyt potrzebuje dużo energii żeby rosnąć, to może przyspieszać

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Kaśka, to Twój libid opadł a partnerski? Bo może nie o Ciebie tu idzie, co?
a jak nie, to Oku Ci greja pożyczy... przeczytasz co wieczór jeden rozdział i pożresz swojego :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

To juz prawie rok a postepy marne :(

Następny temat

Magali DT

WHEY premium