SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bawimy się jak damy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 124086

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie, sama się zrzekłam... tyle ze jako pełnoletnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No paskudnie. Ja się cywilnym nie zajmuję, nie lubię, bo według mnie w cywilnym nie chodzi o sprawidliwośc, albo, moze inaczej, nie o obiektwną sprawiedliwośc.
Ale pewnie cywilista powiedziałby co innego.
Faktem jest, że żeby dysponowac majatkiem dziecka rodzice muszą miec zgode sądu rodzinnego - uprzedazam, to nie ja wymyśliłam, prosze, mnie nie bić.
Jest coś takiego jak "przywrócenie terminu" do wykonania czynności, ale jak mówię, z cywilnego to ja lewa noga jestem, i nie wiem, czy można przywrócić termin do złożenia oświadczenia o odrzuceniu spadku.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
swoja droga jak ktos ma pecha to jaja z sądami potrafia być straszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
obliques
swoja droga jak ktos ma pecha to jaja z sądami potrafia być straszne


prawo nie jest dosoknałe i ludzie są niedoskonali

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie no, właśnie podejrzewałam że jest coś o co oparł się ten sąd, że taki wyrok zapadł.
ale tak w sensie osobistej refleksi... przeyebane dzieciak ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w wieekszości ludzie, czytałam kiedys wywiad z laska ktora zajmuje sie sprawami ze Strasburga bo Polska przoduje w ilości skarg i.. wyroków No i powiedziała , ze w naszych sądach wydawanie orzeczeń jest czesto pozbawione wraźliwości ludzkiej bo litera prawa nei zawsze musi i powinna być stosowana w takim stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
no ale skoro nic nie ma, to mu nie zabiorą, nie wiem tylko, co będzie jak będzie pełnoletni, no ale roszczenia się pewnie przedawnią - ale proszę mnie nie cytowac - nie znam się na tym, to taka refleksja z "ducha prawa"

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ale termin uplywa 19 lipca wiec maja czas na zlozenie stosownego oswiadczenia o odrzuceniu spadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
obliques
w wieekszości ludzie, czytałam kiedys wywiad z laska ktora zajmuje sie sprawami ze Strasburga bo Polska przoduje w ilości skarg i.. wyroków No i powiedziała , ze w naszych sądach wydawanie orzeczeń jest czesto pozbawione wraźliwości ludzkiej bo litera prawa nei zawsze musi i powinna być stosowana w takim stylu.


ja bym nie generalizowała, są dobrzy lekarze, sa i mniej dobrzy, sa dobrzy prawnicy i żli prawnicy. Wydaje mi się, ze to co trafia do Strasburga nie może byc wizytówka wymiaru sprawiedliwowści w żadnym kraju - bo to sa sprawy, w których cos się nie udało.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Lisus
ale termin uplywa 19 lipca wiec maja czas na zlozenie stosownego oswiadczenia o odrzuceniu spadku



yy, nie nie chcą od nich oświdczenia, chcą zeby mieli zgode sądu rodzinnego, na czynnośc przekraczajacą zwykły zarzad, a jak rozumiem, sad rodzinny im odmówił takiej zgody - tak mi sie wydaje z tego artykułu

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

To juz prawie rok a postepy marne :(

Następny temat

Magali DT

WHEY premium