SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bawimy się jak damy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 124024

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Kasiu raczej w jedną stronę, jak masz nadmiar estrogenów i progesteronu to tarczyca jest bardziej obciążona i raczej ójdzie w stronę niedoczynności, owszczem może się tak rozkęcić, że pójdzie w nadczynnnośc ale prwdp znacznie mniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie mam koło siebie papierów, ale norma była w tym badaniu chyba do 4, a ja mam 3,9 w jednym roku, 4 w drugim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
agataq - jak w granicy to może być już nie tak (jak pisałam, w polsce jest baaardzo rozległa granica normy, chyba nie chce im się tyle kobiet leczyć). zrób wszystkie hormony i usg tarczycy, dodatkowo cholesterol

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
przy pierwszym rzucie nadczynnosci bralam tabletki 1,5 roku i pieknie mnie wyprowadzili z tego, oczywiscie przeciwciala anty TPO mam szalone, ale z tym podobno nic nie dalo sie zrobic Norma do 100 a ja latalam w okolicy 1000) i mialam odstawione tabletki, czulam sie super, potem pierwsze in vitro, dowalili mi hormony na jajniki i tarczyca sie odezwala. Ael zanim mi zdazyli porobic badania to sama wrocila do normy, wiec beztabletkowo bylo. Przy nastepnych podejciach in vitrowych nie bylo juz sensacji tarczycowych, az do zeszlego roku. Zaczelam jesienia czuc sie bardzo zle, w styczniu poszlam na badania i zonk, powrot do leczenia i cienko teraz. U mnie Basedowa uruchomil dlugotrwaly, sliny stres, mialam taki przerabany okres w zyciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
hera - chodzi o to, że jak nadczynność, to tabletkami się tego nie normuje, znaczy nie polepsza się sprawy :) chciałam zasugerować że nie jest to jednoznaczne właśnie z tego powodu

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
z wykresu temperatury wynika że tak... aczkolwiek próby zajścia bezskutecznie się kończą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
a z tym jodem to tez mocno przereklamowane bo jakby tak bylo to bylo to by choroby tarczycy leczone byly wdcyhaniem jodu albo wysylaniem do sanatorium na polwysep.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
AAAAaaaa nie nadążam!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie no ide stont bo zaraz umre na zawał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

To juz prawie rok a postepy marne :(

Następny temat

Magali DT

WHEY premium