SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bawimy się jak damy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 123589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a że tak od czapy zapytam - do ziółek na tarczycę mogę dodać imbiru pokrojonego? (wiem, że nie wybuchnie, ale nie znam zależności - czy czegoś tam nie osłabi

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
a w KC sa terminy nieprzywracalne i jednym z takich jest np. ten o odrzuceniu lub przyjeciu spadku wiec to odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
czyli rzeźnia :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Lisus
a w KC sa terminy nieprzywracalne i jednym z takich jest np. ten o odrzuceniu lub przyjeciu spadku wiec to odpada

Mądry Lis, moja krew, ja się nie znam na KC, do ręki nie biorę, bo mnie obrzydzenie bierze.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
deja vu
Lisus
a w KC sa terminy nieprzywracalne i jednym z takich jest np. ten o odrzuceniu lub przyjeciu spadku wiec to odpada

Mądry Lis, moja krew, ja się nie znam na KC, do ręki nie biorę, bo mnie obrzydzenie bierze.


Córka Twoja w końcu <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Deja tylko tego jest duźo, bardzo duzo, co świadczy o tendencji danego kraju, I nie ilośc skarg bo to moźe świadczyc o pieniactwie, ale ilośc wyroków skazujących nasz wymiar sprawiedliwości, tak jest duza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie mówię, ze nie. Statystyk straburskich nie znam, to się nie wypowiem.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Pobudką dzięki której kierowane są sprawy do ponownego roztrzygnięcia prze ETS jest przede wszystkim to, że sposoby rozstrzygnięcia sprawy w polskich instancjach zostały wyczerpane, co nie oznacza, że prawo i sądy nie zadziałaly dobrze ale zadziałaly na niekorzyść skarżącego. Udają sie więc do Strasburga, żeby dostać to na co od p oczatku liczyły, pozywając RP na podstawie bardzo ogólnych artykułów np= naruszenie wolności osobistej albo odmowienie wykonywania prawa do czegoś tam i w wiekszosci przypadkow ETS orzeka ze RP narusza podstawowe swobody obywatelskie bez znaczenia ze nasza linia orzecznicza uznala coś za jego przekroczenie. TO nie dówód na niewydolność sadow polskich tylko na to, że nikogo nie obchodzi nasze prawo i to jak je interpretujemy na własnym podwórku

Zmieniony przez - Lisus w dniu 2013-07-17 11:37:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Lis, mogę sobie te madrości skopiowac i powiesic w ramki oprawione?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

To juz prawie rok a postepy marne :(

Następny temat

Magali DT

WHEY premium