SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bawimy się jak damy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 123917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ojć a kiedy powrót?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
wszystkim :) nagrzewające, przeciwzapalne, noszę jakieś wynalazki na plecy, łykam rozluźniające tablety, na masażu byłam po którym już mogę obracać głową w pewnym zakresie a tak to siedzę i czekam aż przejdzie. planowałam dzisiaj ćwiczyć, ale jak nie mogłam jeszcze założyć skarpetek to chyba jeszcze trochę to potrwa.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
a Ty sie dziecko rozgrzewasz porzadnie i rozciagasz po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Smaruj chłodzącym lepiej.
Ja smaruję się grzejącym przed treningiem jak coś mnie jeszcze ciągnie.
Jakieś piguły typu diclofenak itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
tak mi się wydawało :D martwy ciąg na 3 treningu podniosłam o 100% (z 10 do 20kg więc też żaden ciężar) i to samo wiosło. Może po prostu chciałam za dużo, za szybko "bo kiedyś podnosiłam 30". A najpierw minimum 5 min rozgrzewki, każde ćwiczenie najpierw z małym obciążeniem.
łykam sirdalud i diklocośtam (może to co piszesz, takie niebieskie granulki w środku) i mydocalm. Wczoraj zapuściłam sobie mieszankę ze wszystkiego i zasnęłam po 10 minutach. Bo już bym chciała się ruszać (podniosłam w tydzień kalorie o 1000kcal a dupa siedzi cały dzień) ale chyba już niczym nie przyspieszę.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Oku na siłownię dzisiaj :) bo mąż w dom to ja mogę wyjśc, jutro może na bieżnie skoczę po powrocie od Cię , chyba że się zakocham w kombuchu i będę go obserwować z zachwytem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
widziałam kombucha na Waszych fotach i bałabym się spać w jednym domu z tym czymś :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
e tam, moje mieszkajom na parapecie, nie śpimy razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Kup sobie żel koński chłodzący - w netto on z reguły grosze stoi.
Przy tych pigułach niezbędne są inne piguły na osłonę wątroby.
A z innej beczki - ja ostatnio trochę nie na czasie jestem - czemu masz "TaDruga" w nicku? Jeżeli mogę zapytać oczywiście
Pytam bo ja Kacha też jestem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
:) Babka co mi masażem sprawiła, że mogę patrzeć w prawo :D zaleciła ciepłe i powiedziała, że zimne trzeba było na początku. Nie, że nie ufam, ale póki działa (po gorącej kąpieli jest znaczeni lepiej) to wolę nic nie zmieniać.
Nie wiedziałam ile jest Kach, ale możemy się umówić, że jestem ta druga ze względu na Ciebie :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

To juz prawie rok a postepy marne :(

Następny temat

Magali DT

WHEY premium