SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bawimy się jak damy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 124229

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Kasia, a propos komentarza u mnie - spadki będą spokojna głowa. Jak się jest kluchą, trzyma michę i ćwiczy, to leci szybciej
Muszę zrobić reaktywację bo mnie obowiązki zawodowe przytłoczyły, al teraz to się nie mam już czym wymówić

Lis, i dywersyfikacja i dywersja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Btw, robię sobie fuksjowe pazury pod kolor rękawiczek coby jutro na pakerni szyku zadać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Fux jak fuksja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
no dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
to ja ostatnio się z siebie śmiałam, jak okazało się że mam koszulkę z różowym napisem, różowe adidasy, rękawiczki z różowymi wstawkami i różowe pazury... aa i różowy pokrowiec na tel.... spojrzałam na siebie w lustrze na siłowni i pomyślałam WTF IS WRONG WITH YOU... zawsze byłam chłopaciara, i jestem, nie lubie obcasików kiecek i makijażu, nie jestem raczej kobieca, a poszłam jak jakas landryna blondyna na tą siłkę..... na starość mi coś odwala zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
heh, szajka, to ciężary mają na Ciebie zbawienny wpływ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
o jezu to sie muszę zastanowić.... bo ja z takich landrynek to się raczej zbijam ... nie chcę przejść na różową stronę mocy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Fuxiatka no właśnie widziałam tam czarną dziurę w dzienniku ;P
Tak czy siak - jak będzie mi leciało w połowie tak jak Tobie to sama ubiorę kurna róż i to z cekinami, tak mi odpierniczy.
właśnie do mnie dotarło że kupiłam dom razem z solarium, jeszcze mogę w tę stronę iść i świecić pomarańczem na dodatek!

Zmieniony przez - TaDrugaKasia w dniu 2013-07-12 21:42:03

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a mój facet je parrróóówwkiii, powiedziaanooo

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

To juz prawie rok a postepy marne :(

Następny temat

Magali DT

WHEY premium