SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bawimy się jak damy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 123449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Sophie - tarczyca! :) albo powinien tabletki odstawić ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
oni tylko myślą. Kobiety chcą czynu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Kasia hahahaha, tarczyce to ja mam do bani, a tabletki to on bierze, ale na kamienie hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
;) a wiesz, swoje kamienie też porodziłam i jak się tam człowiek czuje poharatany to ostatni co by chciał to coś tam kombinować :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja to w ogóle nie uznaję czegoś takiego jak kuszenie faceta swojego, ma byc na nasze uslugi w koncu!!! no kurde nooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
szajka
ja sie pocieszam, bo mąz mi powiedzial ze kobiety ktorym sie nie chce sexic to jak maja 35-40 to im libido strzela i sie gżdżą non stop... czekamy oboje na ten moment z utęsknieniem :D


ja bardzo prosze, aby brac pod uwagę, że są tu kobiety w tym podeszłym wieku

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
o k***a, właśnie do mnie dotarło jaka jestem stara, gdy pomyślała "w Twoim wieku też tak myślałam". Zamieniam się w swoją mamę :(

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
w jakim podeszłym, ja mam dopiero 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
co do wieku... to dziwne, z jednej strony wcale się nie czuję staro z uwagi na swoje 33. Z drugiej strony w realnym życiu nie ma opcji bym dogadała się z kimś koło 20stki... bo mnie trafia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

To juz prawie rok a postepy marne :(

Następny temat

Magali DT

WHEY premium