SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bawimy się jak damy...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 122429

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
za każdym razem jak wchodzę na pudelka to jakaś część mnie umiera

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dobra kobitki, ja spadam, bo chłop do domu wraca, to trzeba poudawać perfekcyjna panią domu.

Tadrugakasia, się nie martw, ja myślałm, że gryfu w MC nie wezmę, a teraz się zawzięłam i jakoś idzie. Z pompkami mam tak samo.
Przetestuję pomysł Sheep z poduszką, bądź ręcznikiem, nie po to kase na ortodontę wydałam, żeby teraz implanty wstawiać.

FUxi, pytałam weta, to laser biostymulujący, na reumatyzm tez działa. Moja piesa zasuwa jak ruski, przepraszam ukraiński czołg po 8 zabiegach

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
TaDrugaKasia
a czytałam że takie są trudniejsze :) próbowałam na wiele sposobów i próbować będę na pewno. jak tylko plecy odpuszczą całkowicie to będę szła po kawę i choć jedną udawaną będę robić.

No nie wiem..
Mi zdecydowanie na szerokim jest łatwiej robić..
Może zależy to od tego jak masz mięśnie rozwinięte - im szerszy rozstaw tym bardziej angażujesz zewnętrzne partie mięśni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
deja vu

Przetestuję pomysł Sheep z poduszką, bądź ręcznikiem, nie po to kase na ortodontę wydałam, żeby teraz implanty wstawiać.



hahahahhaha :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
deja jesteś jeszcze? O komórkę chciałam spytać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Corum

No nie wiem..
Mi zdecydowanie na szerokim jest łatwiej robić..
Może zależy to od tego jak masz mięśnie rozwinięte - im szerszy rozstaw tym bardziej angażujesz zewnętrzne partie mięśni..

może to być prawda, z tym, że u mnie nic nie jest rozwinięte. jeszcze do niedawna stojące przy ścianie miałam problem ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Deja jesteś jeszcze????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jestem, chłop żyje, ja zyje, komórka nie ma dwóch klawiszy, ma pęknięty wyświetlacz, i że tak powiem obudową z celulitisem

Ale chłop jakoś przełknał stratę.

Agataq, ty Batona na obrozy prowadzasz, czy na szelkach. Warto temat zgłebić, bo mi wet powiedział, że tą moją kalekę to na szelki przestawić, bo obroża kiepska dla kręgosłupa, No i lata dziewczyna w policyjnych szelkach. Na frenczbule szelki łątwiej dostać. Ale szelki to tez temat dyskusyjny. Prawie jak paski do MC

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To ja Ci powiem że najlepszym towarzyszem do pociągnięcia takiej wagi jest ktoś... z donośnym głosem .
Ja nie wiem czy dała bym radę gdyby nie PePoN.
Jak mi ryknął: Ciągnij!!!! Dajesz!!!!
To jak koń batem pociągnięty wystartowałam
Pamiętaj o tym..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 124478
Kasia ustaw sobie w swoim sterowanym tonowo laboratorium jakis trenerski ryk i odgłosy strzelaniny ,które beda sie uruchamiać na cuzjniki ruchu w kuchni
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Magali DT

Wiecej