SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A 2 dnia Bóg stworzył człowieka na własne podobieństwo%-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057


widac jakas róznice?? foty po lewej z przed 3-4 miechów, po prawej aktualne

Zmieniony przez - basswood w dniu 2006-07-06 23:22:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Widac.Najszersze wieksze.Barki tez troche wieksze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2909
Opalony bardziej
Pzdr.

.: V :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
mi sie podoba

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
cos mi sie wydaje ze dzis łapek nie dam, dopiero jutro, dzis mam w planach co innego na siłce robic to raz a dwa to mojego ziomka z którym cwicze nie bedzie i nikt mi fotek nie pstryknie, to do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Bardzo ładnie, estetyka jak najbardziej zachowana - pracuj pracuj nad zwiekszeniem czystej masy mięsniowej i będzie good

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Ale tricepsy wydaja mi sie teraz mniejsze niz wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
za***iste bicepsy !!

a bf napewno nizszy niz 11%
ja mam 10,6% a jestem duzo bardziej 'tłusty'

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
no te trice teraz sie wydaja na zdjeciach tak jakby zaniedbane, nie wiem moze wina zdjec albo te 1.5 cm poszło głównie w bica, poziom bf mierzyłem tylko wg fatu z boku nad miednica, tam mam 10 mm grubosci, na reszcie ciała to w paznokcie ledwo skórke łapie, moze faktycznie mam mniej niz 10 %, macie jakis dobry sposób na obl. bf, brzuch troche zaniedbałem bo mi sie nie chce cwiczyc tych zasranych spiec, moze za jakis czas znów sie zmobilizuje i przykratuje ostro, chociaz na razie nie narzekam na rzezbe brzucha, jeszcze nie jest tak zle , szescipak widoc, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
fotki wykonane , nie za dobrej jakosci ale sa, potem wrzuce, pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koncówka redukcji by rikenson

Następny temat

5 miechow cwiczen

WHEY premium