SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A 2 dnia Bóg stworzył człowieka na własne podobieństwo%-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
dawaj bez pompy. widocznie wygladasz dobrze tylko jak sie napompujesz. Wstydzisz sie czegos porob kilka pompek w domu i dawaj foto klatki

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2006-07-11 23:01:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1412
qrde fajnie by było ale ja tesh miałem zrobić takie szaleństwo
jak ty ...
musisz dorzucić 5 kg masy conajmniej chociaż żeby ten kręgosłup przykryło i pewnie jeszcze troszke żebra widać tak mi się zdaje ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
nie wiem o co chodzi wam z ta pompa skoro połowa fotek które dałem jest bez pompy druga połowa na pompie, dzisiaj juz zaczynam sie pakowac i nie wiem czy dziewczyna mnie dopusci do kompa bo zaraz bedzie skrzeczec ze wole ostatnie moje chwile spedzic na forum zamiat z nia, w moim poprzednim temacie https://www.sfd.pl/temat254206/ , jest moje foto klatki, w sumie ona sie nic nie zmieniła, pozdrawiam i chyba wiecej juz tu nie napisze, do zobaczyska wszsystkim userom

edit: qrde fajnie by było ale ja tesh miałem zrobić takie szaleństwo
jak ty ...
o jakie szalenstwo ci chodzi??

Zmieniony przez - basswood w dniu 2006-07-12 10:21:50

Zmieniony przez - basswood w dniu 2006-07-12 10:23:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
A ja myslałem że mam niskiebf :-] a ty masz w pasie dokładnie tyle ile bym chciał miec nie wiem czy to możliwe miałem kiedys 79 potem 87 obecnie troszke przykatowałem i wacha sie 82-83. Soga dam podoba mi sie bic a bez trica to nie za fajnie łapka wygląda przykatował bym barki. Ogólnie to dajesz na plaże a nie do jakies tam wołowiny :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
z taka iloscia ryzu i makaronu jaka kupiłem i wołowina jaka tam bede miał dostepna do spozycia to nie wiem jaki ja wróce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
kurde ... cwaniaczek też ci sie robota trafiła może jeszcze bedziesz miał 2 godiznne przerwy w pracy i siłke 2 min drogi od zakładu ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
z ta robota to nie wiadomo bo w najlepszym przypadku moge byc brygazdzista który nic nie robi a z siłka to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2909
wszystkiego NAJlepszego Basswood
Pozdro.

.: V :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
Masy Ci troche brakuje ale rzeżba wymiata,sog.

Btw.Też mam bardzo długie i chude kości wiec wiem jak ciezko sie nabiera mase ale pracuj

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5528
Plecy są cool, wymiatają. Najszersze super rozwiniete. Pokaz zdjecia klatki i biców. pozdro

Masa to podstawa, zacznij od diety http://bigpaker.net/dieta-na-mase.htm 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koncówka redukcji by rikenson

Następny temat

5 miechow cwiczen

WHEY premium