SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A 2 dnia Bóg stworzył człowieka na własne podobieństwo%-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
nie plecki superrrrrr pkaż swój brzuch bo to jest chyba twoja najmocniejsza strona :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
bardzo estetycznie.Teraz tylko łap masę (czystą masą) i będzie super.
Plecy fajne.

pozdro

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2006-07-05 19:51:22

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
Po co mam pokazywac brzuch jak nic sie nei zmienił, nie chce mi sie go robic, innej masy jak czystej nie łapie bo juz taka genetyke mam, bf jak wspomiałem około 11-12%, jak nie cwiczyłem pewnie miałem mniej , marcin mówisz ze duzo za mało tej masy mam, no napewno nie kazdy moze byc taki wielki jak ty, choc nie chciałbym wygladac jak ty ( bez obrazy) i to pewnie nie tylko moje zdanie, nie bez powodu lessie wygrał MR SFD, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Ładnie sie to prezentuje Ile masz w nadgarstku?

edit: soga juz dawalem.

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-07-05 20:05:33

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
17cm , w pzredramieniu kiedy jest reka wyprostowana 30 cm, kiedy zgieta przedramie mierzy 35cm, bic 38

Zmieniony przez - basswood w dniu 2006-07-05 20:16:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Tez mam 17 w nadgarstku tyle ze jestem pare cm nizszy.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Bardzo fajna sylwetka.Niesluchaj sie jak ci mowia ze za chudo.Przynajmniej masz ladna rzezbe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
szczuplo ale nie powiem ladnie przystrugana sylwetka...a te 38 to moglbys zwiekszyc do 42 cm bo wtedy cos juz widac...tak trzymaj pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30877
Basswood nieiwem o Ci biega,to ze masz chudy kosciec nie ma nic do rzeczy,wyraziłem tylko swoją opinie.Akurat jak dla mnie rzezba rewelacyjna,choc dla mnie najbardziej liczy sie siła,wyglad sylwetki byle byl estetyczny nie musi byc super rzezba,wazne zeby rece były duze na to zwracam uwage.Co do nadgarstka to sam mam chudy(18,5cm) kosciec niewiem za bardzo ale szybko łapie siłe,a z masa rowniez nie miałem nigdy jakis szczegoolnych problemów to chyba budowa ekto-mezo tak tyl;ko wnioskuje.Co do twoich zdjec bica,trica to poczekamy.Choc z góry uwazam ze biceps wyglada lepiej nic tric.Ps.Jak tam siła sie prezentuje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
masz tyle co ja w nadgarstku rzezba bardzo ladna plecy wymiataja troche krutkie masz bice pewnie spowodowane to jest tym ze nei prostujesz do knca rok przy cwiczyniach na bica bf mi sie tez podoba pokaz sie jeszcze z przodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koncówka redukcji by rikenson

Następny temat

5 miechow cwiczen

WHEY premium