SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A 2 dnia Bóg stworzył człowieka na własne podobieństwo%-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
ćwiczeń jest cała masa, najważniejsze byś bardziej się skoncentrował właśnie na tych partiach i starał się je maksymalnie "wyizolować".
ćwiczenia na przedramie dorzuć po skończonych partiach pleców lub bicepsu ,triceps wiadomo francuskie i jeszcze na głowę zew. fajnie "wchodzi" ściąganie linki z góry jednorącz stojąc bokiem do wyciągu. długa głowa bicepsu hmm młotkowe uginania sztangielek,możesz odwodzićłokieć mocno do tyłu także i do tego łamana sztanga nachwytem to poruszy ramienny,jeśli chodzi o tylny akton barków to wznosy sztangielkami w opadzie i podobnie z linkami na wyciągu też w pochyleniu w tych ruchach możesz spiąć łopatki staw łokciowy zablokowany ręce ugiete .
Wszystko to techniocznie i powoli a powinno być good;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
chyba niema zewnetrznej glowy tricepsu jest tylko boczna przysrodkowa i dluga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
własnie, miałem to napisac ale mecz ogladam, o która ci głowe chodziło masspower??

Zmieniony przez - basswood w dniu 2006-07-09 20:52:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
zewnętrzna = boczna , między innymi termin zewnętrzna znajdziesz w systemie mieśniowym z czasopisma "Iron"
czepiacie się bzdetów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
aaa tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
mięsnie barków i triceps skup sie na tym i niebędzię xle jak narazie to niemasz proporycji a na wczesniejszych zdjeciach to i plecy nic nadzwyczajnego ;/

Ale trenuj bedzie napewnoe lepiej =)

SOG dla zachety tylko odbij :P

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
mięsnie barków i triceps skup sie na tym i niebędzię xle to wiem jak narazie to niemasz proporycji a myslałem ze jestem w miare ptoporcjonalny a na wczesniejszych zdjeciach to i plecy nic nadzwyczajnego ;/ teraz to juz naprawde powiedziałes , he he he

przyjmuje krytyke ale zeby ci sie nawet plecy nie podobały to nie wiem co ty uwazasz za dobre, zlane sadło czy jak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3694
bardzo dobrze jest pokaz jeszcze klate przodem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
juz nie dam rady bo w czwartek wyjezdzam, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
spoko tylko masy wiekszej nabierz sog

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koncówka redukcji by rikenson

Następny temat

5 miechow cwiczen

WHEY premium