SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

94kg na 90kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1210
Witajcie! :)
Mam ambitny plan do wakacji - zrzucić oponkę i zbudować mięśnie. Niestety dysponuję sporą oponką. Od dłuższego czasu z nią walczę, ale z jakiegoś powodu redukcja stanęła. W półtora miesiąca schudłem 15kg(ze 120). Wtedy jeździłem na rowerze stacjonarnym(po 45min codziennie), jadłem o wiele więcej warzyw. Później jeszcze 7kg ale już bez ćwiczeń i bez diety, ponieważ praca nie zostawiała wiele czasu. Pół roku temu znów udało mi się zrzucić 5kg i osiągnąłem 95kg. Teraz ważę 94kg i w tym momencie mam dwa cele. Po pierwsze zbudować mięśnie a po drugie jeszcze bardziej zredukować oponkę. Niestety łatwo pojawia się, ale bardzo trudno rozstać się z nią.

Diety nie chciałbym stosować, ponieważ później trudno mi byłoby przerzucić się na inne jedzenie. Ogólnie mniej jem, staram się świadomie jeść, wybieram produkty z jak największą ilością białka. Co do ćwiczeń to mam tylko hantle i rower stacjonarny. Staram się jeździć co najmniej trzy razy w tygodniu po godzinie. Czasem pojawie się na siłowni.

Stosowałem ClenBurexin a teraz czasem Thermo Speed Extreme. Chciałbym zacząć stosować białko po ćwiczeniach hantlami i po siłowni. Czy to białko coś mi da, czy trzeba regularnie ciężko "tyrać" aby widać było efekt jego stosowania? To jest moje podstawowe pytanie. Kolejne pewnie będą pojawiały się z czasem.

Pozdrawiam.
Mateusz :)

Zmieniony przez - markus383 w dniu 2014-03-03 11:32:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Mi to samo mówią, nawet że za chudy już jestem, mimo że ja nie widzę najmniejszej różnicy(- 20 kg 86-66) nie widzę żebym miał mniej tłuszczu, ani mięśni nawet wszystko wygląda identycznie ręce brzuch itd, jedyna zmiana jaką czuję to to że łatwiej mi ze schodów zbiegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Daj ankietę działu, bo oprócz wagi mało wiadomo o Tobie.
markus383
Witajcie! :)
Diety nie chciałbym stosować, ponieważ później trudno mi byłoby przerzucić się na inne jedzenie.

Jeżeli tak, to będzie ciężko.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1210
Cześć :) Jeśli chodzi o dietę to zamiast np. kiełbaski czy parówki wprowadziłem warzywa, zamiast słodyczy jem owoce(banan, grapefruit, jabłka). I przede wszystkim więcej białka. Na razie nie chciałbym nic zmieniać. Dodatkowo staram się jeść co 3 godziny. Nie zawsze mi się to udaje, ponieważ mam pracę w różnych godzinach, czasem dzień czasem noc, kilka dni przerwy lub kilka nocy po rząd i ciężko posiłki rozłożyć przy tak nie regularnym trybie życia.

Ankieta:
Płeć : mężczyzna
Wiek : 23
Waga : 94
Wzrost : 182
Obwód klatki : 116
Obwód ramienia : 35
Obwód talii : 104
Obwód uda : 60
Obwód łydki : 41
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 26,7%
Aktywność w ciągu dnia : praca , rower stacjonarny, ćwiczenia hantlami
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x tydz. rower stacjonarny(1h)
Odżywianie : normalne jedzenie
Cel : redukcja w 3 miesiące i budowa mięśni
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobre
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : ClenBurexin, Thermo Speed Extreme
Stosowane wcześniej diety : tzw. MŻ

Zmieniony przez - markus383 w dniu 2014-03-03 14:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1210
To mam jeszcze jedno pytanie.
Czy l-karnityna coś podziała teraz? Czy będzie pomocna tylko jak zostanie już bardzo mało tłuszczyku do spalenia?

Pozdrawiam.
Mateusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4538
zamiast parowek jesz warzywa, a zamiast slodyczy jesz owoce i szukasz porady na forum sportowym, gdzie ludzie ukladaja diety zgodne z zapotrzebowaniem kalorycznym, dobieraja proporcje bialka, WW, tluszczy, witamin i innych rzeczy. Mowisz, ze nie chcesz za wiele zmieniac, ale mozesz kupic bialko, ktore jest przeciez niczym innym niz zjedzenie dobrego kawalka miesa, a nie sterydem, od ktorego miesnie rosna. Jesli nie chcesz przeczytac postow podwieszonych, wysilic sie, ulozyc diety i znalezc w sobie sile do jej trzymania, to porad powinenes szukac gdzie indziej - na forach, gdzie opisuja korzysci wynikajace z jedzenia pojedynczych rzeczy. Tutaj wszyscy patrza na diete calosciowo. Wprowadzac lekkie zmienay zywienia i dodajac rowerek, oczywiscie na pewno wyjdzie Ci to na zdrowie, ale badz swiadom, ze rok profesjonalnego podejscia do diety i treningu da wiecej efektu niz Twoje 5 lat jedzenia warzyw i jezdzenia na rowerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1210
+ 03.03.2014 18.03.2014 01.04.2014 19.04.2014
Waga 94 91,3 89,3 87
Obwód klatki 116 115 114 112
Obwód ramienia 35 34 34 33
Obwód talii 104 104 103 101
Obwód uda 60 62 61 60
Obwód łydki 41 41,5 41,5 40,5
Poziom tkanki tłuszczowej 26,7% 26,7% 26,1% 25,4%

Od pierwszego mojego postu trochę pozmieniało się. Jakiś tam krok w przód już jest. Postawiłem na redukcję, a porzuciłem ćwiczenia z hantlami. Diety bardzo nie zmieniłem, dodałem tylko więcej białka(ok. 50g dziennie), codziennie jabłko i staram się, żeby pojawił się grapefruit.
Pomiędzy trzecim a czwartym pomiarem ćwiczyłem bardzo mało ze względu na chorobę, ale starałem się włączać interwały na rowerze stacjonarnym. Codzinnie lub co drugi dzień robię 1 godzinę na rowerze.

Jak widzicie te wyniki? Martwi mnie to, że tak mało zeszło z pasa/talii :/

Pomiary robione na czczo.

Zmieniony przez - markus383 w dniu 2014-04-19 10:15:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Twoja dieta to włączenia jabłka i grejpfruta czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1210
Tak, to jest tylko wprowadzenie większej ilości białka, jabłko codziennie i grapefruit średnio do 2-3 dni. Przed cardio łyżka l-karnityny Treca, ale ta podobno nie działa, więc nie pisałem o niej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
O diecie musisz poczytać w postach podwieszonych bo jest słaba
A wymiary ładnie idą w dół, co Ci się nie podoba?
Jak już musi być ten owoc to lepiej żeby codziennie był ten grejpfrut ajeżeli jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
ale co idzie ładnie?
7kg a 1%bf.
czyli co zrzucił?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA, MASA ,TRENING POMOCY !!!!!!

Następny temat

Pomoc z CKD

WHEY premium