SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spożywanie 5g białka na kg masy ciała?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy spożywanie 5g białka na kg masy ciała może być szkodliwe? Ponoć
nie jest to dobre dla nerek, jezeli organizm nie jest przystosowany do spozywania tak duzych porcji bialka w ciagu dnia. Czy to prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
To wszystko zalezy od masy i przyzwyczajenia org. do jedzenia duzej il.bialka..po prostu jego org.( np COLEMANA) takie il.bialka przyjmie bez problemu...nasz tymczasem 3/4 wydali:P:P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2704
Człowieku nawet na redukcji 4g to Max wieć nie wiem skąd wogóle to głupie pytanie??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
nie radze może to być szok dla organizmu i zadużo amoniaku bedzie sie wytwarzac

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
no sa ludzie ktorzy tyle jedza i zyja.A to czy to dobre czy zle to sa rozne teorie.

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ja slyszalem tylko teorie ze to zle i zdecydowanie za duzo


chyba ze startujesz do mr olympia

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-05-31 00:15:18

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
nie do MR Olimpia, ale kulturysci jedza tyle bialka przed zawodami na rzezbe, wiec chyba cos w tym jest.Mnie by nie bylo nawet stac zeby tyle jesc wiec nadmiar mi nie grozi :D

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
sport pelen jest poswiecen

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2134
Jak bedziesz spożywał 5g białka na 1kg masy ciała to ci wątroba siądzie w pierwszej kolejności.
Pozdrawiam

Żyjemy w świecie pozorów, pozorujemy więc, że żyjemy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
predzej nerki bo nienadaza filtrowac a kulturysci do białka wliczaja aminokwasy a spożywaja maks 4-3 g a reszta to animki


Zmieniony przez - zakrześ w dniu 2004-05-31 06:28:32

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Poza tym rzezby nie robi sie caly rok tylko kilka tyg. przed zawodami.
Optimum jest ok. 2g, reszta moze byc zuzyta na cele energetyczne ale jak to na Ciebie dziala to sam musisz sprawdzic (o ile Cie na to stac i dasz rade tyle jesc).

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
Popatrzcie sobie na tch wszytskich gigantow przygotowujacych sie do Mr Olimpia.Ogladalem film z Ronnie Colemanem -i on na obiadek mial 2 talerze piersi z kurczaka na RAZ.A wszyscy mowia ,ze organizm nie moze przyswoic wiecej niz 30g bialka w jednej chwili.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MORSZCZUK

Następny temat

Co po Aerobach??? Daje Sogi:]

WHEY premium