SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

33cm / dziennik / MASA / podsumowanie str. 15

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tuńczyk za 2 zyla, będziesz mógł opisać wpływ suplementacji rtęcią

Nie kupuj takich tanioch bo to g**** z dużą ilością Hg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Na Hg można nieźle przymasować(afaik 1l wazy ok 13kg )
Ale to trzeba pochłaniać kosmiczne ilości tuny Mi tam kulki rtęci z tyłka nie lecą

Powodzenia

Zdr/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Nie kupuj takich tanioch bo to g**** z dużą ilością Hg.

a w drożnych z lepszą marką będzie mniej rtęci?
to nie ma przecież znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 512 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4279
Cześć, sylwetka nie jest zła, brzucha troche dużo i nogi za chude ale oprócz tego ok

będę odwiedzał i dzięki za dobre słowa w moim blogu ;)

Pain is temporary, pride is forever
_____________
Comeback! http://www.sfd.pl/Satreb/_Blog/_ROAD_TO_REDEMPTION-t742858-s6.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
Dzięki wszystkim za uwagę.

Co do tuny to do tej pory brałem tuńczyka w kawałkach firmy aro za 3,5zł 23g białka, wczoraj kupiłem rozdrobnionego tej samej firmy za 2,1zł 22g białka. Myślę, że płacenie 80% więcej (a w przypadku produktów innych firm nawet ponad 100%) za teoretycznie tego samego tuńczyka mija się z celem jak się jest studentem, tym bardziej, że ten tańszy wcale nie musi być dużo gorszy.

Wypiska z treningu -wszystko po 15 powtorzeń:
1. przysiady ze sztangą 3x 50kg - mało bo nogi regularnie ćwiczę od niedawna, wcześniej bieganie i tabata uniemożliwiały mi porządny siłowy trening.
2. wspięcia na palce 2x 50kg leciutko poszło
3. wyciskanie sztangi 3x 50kg
4. wyciskanie hantli na skosie 2x 17kg - przy pierwszej serii musiałem skończyć po 12 powtórzeniach przez ból prawego bicepsa, który jednak ustąpił, to jest dziwne bo wcześniej spokojnie wyciskałem np. 3x 24kg
5. martwy ciag 3x 56kg tutaj czulem lekki zapas
6. unoszenie hantla w opadzie tułowia 2x 22kg
7. arnoldki 2x 14kg
8. podciaganie sztangi do brody 2x 27kg
9. uginanie ramion ze sztanga łamaną (biceps) 2x 12 x 27kg bo 15 powtórzeń nie dałem rady zrobić :(
10. ściąganie linki wyciągu na triceps 2x 22kg
11. spięcia brzucha 2x 20 powtórzeń

ogólnie rzecz ujmując trening przebiegł zgodnie z planem

Zachęcony lekturą artykułu Pana Ambroziaka i wątku na SFD o glicerynie dziś zakupiłem w aptece ten specyfik, jego 60ml. Rozpuściłem i wypiłem 10ml w jakiś 500ml wody zaraz po obiedzie, a 1,5h przed treningiem. Wrażenia następujące: bardzo duży wzrost spocenia, czułem jak krople potu po mnie spływają, wcześniej tak nie miałem / brak wzrostu siły / pompa większa niż zwykle ale zauważalna dopiero po jakiś 40 minutach treningu czyli w moim przypadku po 2/3 ćwiczeń. Gliceryny zostało mi jeszcze na 5 treningów więc po każdym kolejnym będę opisywał swoje uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812


A oto i mój dzisiejszy obiadek- 220g mięska, 100g ryżu, 100+g ogórków.
Poza tym na śniadanie tuna, potem 1 litr maślanki, następnie twaróg półtłusty ok 150g, po treningu 70g mutant massa potrójna czekolada (z wodą pyszny), za jakieś 40 min wypiję białko, wcześniej niż zwykle bo wybieram się do dziewczyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Z tymi dziewczynami to przerąbane. Całą dietę potrafią z*ebać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Rozdrobniony to już inna bajka- wg mnie nie warto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
Dlaczego rozdrobniony tuniak jest zły? Mięsko wygląda i smakuje tak samo jak kawałkowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Nigdy nie wiesz co w nim siedzi Nie bez powodu jest tańszy

Zdr/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta

Następny temat

Ból nagdarstka przy ćwiczeniu bicepsów

WHEY premium