SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

33cm / dziennik / MASA / podsumowanie str. 15

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
foty się nie wyświetlają bo dałeś złe linki [dałeś na imageshack a nie bezpośrednio do foty z tego serwera]









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Volcanodon dzięki
Teraz wszystko widać jak na dłoni .

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
grzechmek - wypiska z poprzedniego piątku jest na stronie 3

i OK, będę dawał wypiski co trening

volcanodon - dzięki, pierwszy raz tak wstawiałem foty na SFD, sog

PS na allegro dziś dokupiłem cięzary 12,5kg x 2 oraz 5kg x 4, toczone, za 3zł/kg z dowozem za friko, a jutro z kolei mam rozmowę w sprawie pracy na stanowisko asystenta ds logistyki (szukam pierwszej, poważnej tyrki w zawodzie) :)

Zmieniony przez - 33cm w dniu 2009-09-01 17:12:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Widze, ze dziennik dosc nowy, to postanowilem sie wpisac.
Powodzenia, bede zagladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
33cm, która to aukcja z obciążeniem tak tanio? Pisz na gg z linkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
dziś będzie wypiska z treningu, ale później

za to teraz mam 2 pytanka - po co konkretnie używa się gąbek przy np wyciskaniu sztangi oraz w jaki konkretnie dzień miesiąca wychodzi Muscular Development i czy można go prenumerować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
A co z tymi gąbkami się robi przy wyciskaniu sztangi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
jak to co, chwyta się przez nie sztangę, nie za bardzo wiem czemu to ma służyć, lepszemu chwytowi? czy ktoś mógłby to dokładnie opisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Ja bym się w to nie bawił. Przy większych obciążeniach jest duże niebezpieczeństwo że gąbka się ześlizgnie czy zsunie albo zwinie i leżysz. Śmiało można przy wyciskaniu (szczególnie szeroko) stosować magnezję. Wtedy sztanga zarąbiście siedzi w łapach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
ponawiam pytanko z 4 postów wyżej

wypiska z treningu, po 15 powt.:
1. przysiady ze sztangą 3x 57kg
2. wyciskanie sztangi płasko 2x 57kg
3. wyciskanie hantli skos 2x 19kg
4. MC 3x 64kg
6. unoszenie hantla w opadzie 2x 24kg
7. wyciskanie sztangietek na barki 2x 15kg
8. podciąganie sztangi do brody 2x 30kg
9. uginanie ramion ze sztangą bic 2x 27kg
10. ściąganie linki wyciągu tric 2x 24kg
11. spięcia na brzuch 2x

dziś więcej niż zwykle gadałem z kumplem na treningu przez co przerwy były dłuższe, trening dobry, czuje zmęczenie, ale zarazem lekki bo wytrzymałość nie zawodzi

edit: dziś z szamą wszystko w porządku

zaraz idę grać w piłkę
jutro mam zamiar pobiegać, w piątek zrobię lekki trening nóg (lżejszy niż zwykle) a to dlatego, bo w sobotę mam zamiar wystartować w biegu solidarności na 5kg http://bieg.solidarnosc.wroc.pl/

w ogóle to byłem dziś na rozmowie w sprawie pracy, poszedłem do biura firmy i okazało sie, że mam rozmawiać po angielsku z koreańczykiem, szefem firmy, co wcześniej w ogóle nie było powiedziane, troche się wydygałem, ale rozmawiało się miło i mam nadzieję, że mnie zatrudnią :)


Zmieniony przez - 33cm w dniu 2009-09-02 17:25:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta

Następny temat

Ból nagdarstka przy ćwiczeniu bicepsów

WHEY premium