SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

33cm / dziennik / MASA / podsumowanie str. 15

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
fajna tabela, bardzo to przejrzyste, muszę też wykombinować coś podobnego. Co do połączenia MC i siadów to demol ma rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
ta tabela to HST Progression v.1.01.xls
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
1. przysiady ze sztangą 3x 62 kg
1. wspięcia
2. wyciskanie sztangi płasko 3x 61 kg
3. wyciskanie hantli skos 2x 22 kg
4. MC 3x 70 kg
6. unoszenie hantla w opadzie 2x 30 kg
7. wyciskanie sztangietek na barki 2x 16 kg
8. podciąganie sztangi do brody 2x 32 kg
9. uginanie ramion ze sztangą bic 2x 25 kg
10. ściąganie linki wyciągu tric 2x 28 kg
11. spięcia na brzuch 2x

Dzisiejszy trening też przebiegł lekko i sprawnie, czuję dużego powera w plecach i nie mogę doczekać się aż wskoczę na większe ciężary. :)
Jedzenie z dziś: miałem ochotę na wątróbkę z kurczaka, więc ją sobie zrobiłem (w 100g 19g białka 6g tł i 0g ww). Oprócz tego to co zwykle, ale niestety zjadłem trochę niezdrowego pieczywa i teraz z 1 browarem idę na mecz polski- ale przed tym 220g piersi z kuraka. :)

Ostatnio widziałem taki film- District 9, polecam wszystkim do obejrzenia, jest na prawdę fajny, z kolei Largo Winch to nudy. :/

edit: a 20 września postaram się wybrac na Dni Promocji Zdrowia gdzie będą za friko robione między innymi badania cholesterolu, ciekawe jaki mam
http://cirs.wroclaw.pl/index.php?option=com_content&view=article&catid=11&id=217&Itemid=39


Zmieniony przez - 33cm w dniu 2009-09-09 19:56:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
dlaczego we wspięciach nie piszesz ciężaru?

na brzuch daj jakieś inne ćwiczenie od nowego tygodnia zaangażuj skośne i dół brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
Grzechmek - przez nieuwagę nie napisałem ciężaru na wspięciach, a ćwiczenie na brzuch zmienię, dzięki za radę :)

Ale fatalny mecz polskiej reprezentacji. Gra była skandaliczna, zero zaangażowania. Za to polscy kibice byli wyśmienicie przygotowani. Do Mariboru pojechało ich wielu, każdy z koszulką i szalikiem. Za to kibice słowaków? Każdy przyszedł na mecz w czym popadnie, jakby w ogóle im nie zależało, a mimo wszystko to oni dziś świętują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Zamiast meczu oglądałem właśnie ,,District 9,, chyba nie zmarnowałem czasu

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
Demolubie - zdecydowanie nie. A propos District 9 to wiesz, że to była pierwsza rola głównego aktora i pierwszy film zrealizowany przez jego reżysera, a jego budżet to tylko 30mln dolarów? Wiele osób narzeka na ten film, ale na mnie wywarł on bardzo dobre wrażenie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
Dziś jak co czwartek nie ćwiczyłem. Co do michy to jadłem tylko to co jest przydatne budowaniu masy, ale niestety w zbyt dużych ilościach (powiedzmy miałem 1,5 obiadku), dlatego też w DNT będę musiał specjalnie się pilnować i szamać mniejsze porcje. Ogólnie samopoczucie mam bardzo dobre, mógłbym pobiec na siłkę, złapać 50 kilową sztangę w zęby i sprintem pobiec z nią jak najdalej się da. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 395
powodzenia, bede sledzil!

Zmieniony przez - xtreem w dniu 2009-09-10 23:52:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
co do diety do w DNT odejmij węglowodanów i dołóż tłuszczu.

"Ogólnie samopoczucie mam bardzo dobre, mógłbym pobiec na siłkę, złapać 50 kilową sztangę w zęby i sprintem pobiec z nią jak najdalej się da. :)"

czasem tak bywa że jak masz zrobić trening to się nie chce, a w wolny dzień czujesz że rozpiera cię moc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta

Następny temat

Ból nagdarstka przy ćwiczeniu bicepsów

WHEY premium