SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2cm w łapce w 4 tygdnie, niemożliwe? MOŻLIWE!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4353
haito--> wydaje mi sei ze napąpujesz sie bardziej

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 396 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7092
PsG17: haito to konto mojego brata, sory że z niego pisze ale przewaznie jest tak jak wysyłam swoją wypowiedz to nie zwracam uwagi kto jest zalogowany, czy ja czy mój brat

a powracając do tematu czy np jeżeli zrobie teraz pierwsze łapy ostro fajnie i dokładnie, czy po tym moge zrobic klate też mocniej czy tak jak jest zalecane lekko po 4 seryjki na ćwiczenie ?

Nie próbuj zrozumieć
wszystkiego,
bo wszystko stanie się
niezrozmiałe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
na biceps cwiczylem samymi hantlami w domu, teraz bede chodzil regularnie na silownie. Myslalem nad:
uginanie ramion na modlitewniku
uginanie ramion w staniu ze sztanga
hantelkami mlotkowy
czy to dobre cwiczenia i po ile powtorzen robic (domyslam sie ze po 3 serie na cwieczenie)
z gory dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
Neptys - nie wiem jak Ty, ale mi się wydaję, ze po dobrze zrobionym tricu i bicu to sztanga gdy będę robił klatkę poprostu na mnie spadnie zaraz po tym jak ją ściągnę z stojaków, ale i tak zrobisz jak będziesz uważał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3076
-wyciskanie waskim chwytem na maszynie shmitha 3x4-6*
-prostowanie na wyciagu 2x8-10
-yginanie oburacz na wyciagu-bramie 2x8-10
-prostowanie na wyciagu jednoracz podchwytem 3x10-12
-prostowanie na wyciagu uchwyt z grubej liny(dwa razy zmniejszajac ciężar w serii) 3x10-12


Fubu1985 prosze o pomoc nie posiadam wyciagu i maszyny shmitha rozpisałbys mi czym moge zastapic cwiczenia powyzej ?? mam do dyspozycji 250kg obciazenia 3 sztagi (6,8,10) 2 pary sztagielek i ławeczke 3 poziomowa.
Z góry dzieki zalezy mi na tym planie.
pozdr.

lol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
-wyciskanie waskim chwytem na maszynie shmitha 3x4-6* - zrób zwyczajne wyciskanie wąskim chwytem, też tak robiłem
-prostowanie na wyciagu 2x8-10 - nie jestem w stanie nic wymyślić zamiennego mając do dyspozycji to co napisałeś
-yginanie oburacz na wyciagu-bramie 2x8-10 - zrób tu bicepsika z sztangielką w oparciu o kolano
-prostowanie na wyciagu jednoracz podchwytem 3x10-12 - nie jestem w stanie nic wymyślić zamiennego mając do dyspozycji to co napisałeś
-prostowanie na wyciagu uchwyt z grubej liny(dwa razy zmniejszajac ciężar w serii) 3x10-12 - nie jestem w stanie nic wymyślić zamiennego mając do dyspozycji to co napisałeś

niestety niektórych ćwiczonek nie można zastąpić innymi, nawet jakbym bardzo chciał to nie pomogę Ci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
na biceps powinno sie robic na kazde cwiczenie 12 powtorzen?
na triceps 10?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
soltys88 - a jak jest napisane??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
chodzi mi o ogolne zalozenie a nie Twoj trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
a ogólne założenia to są zależne od tego czy robisz masę czy chcesz się podrzeźbić z dobrą dietką

niektóre ćwiczonka "wchodzą" przy duzym ciężarze i niewielu powturzeniach, a inne mały ciężar + więcej powturzeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KLATKA

Następny temat

Brzuch, co robić ?? :(

WHEY premium