SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to możliwe? + Co z nogami?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I. Założyłem ten temat po części jako grzecznościowy, gdyż prosił mnie o to mój kumpel ale również sam jestem ciekaw waszych odpowiedzi! ;) Tak więc, pytanie dotyczy spadków masy itd. Jest pewien koleszka, który trenuje już gdzieś od 3 lat na siłowni (z małą przerwą), warto dodać że zaczynał jako "przecinek" a naprawde nabral ciała przez ten okres i ostatnio mówił, że stracił w bicepsie przez MIESIĄC 3 cm!!! Gość zaklina się, że cały czas trzyma dietę a co najwazniejsze, że nie bierze żadnych koksów! Trenuje on 4 razy w tygodniu! Albo jeszcze te jego cotygodniowe spadki masy, raz tyje parę kilo a tu nagle je odrazu zrzuca! Pytanie brzmi: czy to jest mozliwe (a widac ze jest)? czym to jest spowodowane? czy gosciu raczej sciemnia, że niczego nie bierze? Jakie są wasze opinie? Z góry dzieki za odpowiedzi! ;)

II. Druga część tego tematu to już moje pytanko;) Czy wystarczy trenować nogi raz w tygodniu (chodzi o przysiady ze sztangą, hacki itd.)? Areoby staram się robic codziennie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
1. jeśli zanotował takie spadki to możliwe, a może sie przetrenował
2.nogi wystarczy robić raz w tygodniu

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
I. jest mozliwe, a nawet u osob z szybka przemiana materii dosc czeste
II. mozna raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
2. nogi wiecej niz dwa razy w tyg to troche zamordystyczny trening bylby - no chyba ze to plan na rzezbe

1. biorac pod uwage wszystkie mozliwosci - jest mozliwe

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka i Plecy na jednym treningu

Następny temat

Pomocy!!!

WHEY premium