SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2cm w łapce w 4 tygdnie, niemożliwe? MOŻLIWE!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
ja przed tym treningiem miałem około 40,5 - 41cm w łapce

obecnie mam 42-42,5cm więc jest spox

teraz jadę ostry trening na tricepsik, który sam ułożyłem pod siebie 2x w tygodniu go hebluję i to mocno i widzę już znaczną poprawę siły i jakości mego tricepsika, jak dojadę do końca to go wkleję i opowiem jak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czesc, widze ze masz nie mala wiedze na temat cwiczec. Ja jutro wybieram sie na silownie robic klatke+triceps. Wczesniej w domu cwiczylem tylko hantlami triceps a jutro bede mial caly sprzet do dyspozycji. Co mi radzisz zrobic po cwiczeniach klatki na triceps? Chcialbym w tych cwiczeniach podkreslic lekko glowe boczna...z gory dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem: dziś robisz lekko tricepsik hantelkami, a jutro go mocno katujesz, będziesz miał cały sprzęcik do dyspozycji??
nigdy tak nie robiłem wsumie, ale wydaje mi się, ze lepiej będzie jak tricepsik sobie odpocznie i go na max zrobisz mając do dyspozycji full sprzęt
po klatce tric jest już zawsze co nie co "spuchnięty", i wystarczą tu dwa podstawowe ćwiczonka np. wyciskanie francuskie 4x12-6 i na wyciągu oburącz z 4x12-8 lub jak wolisz to zrób 3 ćwiczonka (czego jestem zwolennikiem, ponieważ zaatakujesz trica pod każdym kątem) np. 3x10-8 pompki na poręczacz (dopompujesz co nie co dolną część klatki) + 3x12-6 wyciskanie francuskie leżąc + 3x12-10 wyciąg oburącz

gdy czasami robiąc wyciskanie francuskie nie czułbyś pompowania to rób to na ławce pod malutkim kątem np koło 10-20 stopni głową ku górze

pisze to co na sobie sprawdziłem i nie jest powiedziane, ze na każdego z nas będzie to miało taki sam wpływ

życzę wielu przyrostów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
chodzilo mi o to ze kiedys jak cwiczylem w domu (tzn jeszcze tydzien temu) to robilem hantlami :) triceps mam w pelnie zregenerowany (tydzien czasu) i gotow do ostrej jazdy :D
a czy na wyciagu to moge robic podchwytem na wieksze zaangazowanie bocznej glowy czy lepiej nachwytem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
wedle uznania
jak Ci będzie wygodniej i lepiej wchodziło

ja osobiście robię nachwytem, ale tak za 6-7 tygodni to zmienię, bo trzeba będzie cosik zmienić, bo jednym ćwiczonkiem całe życie nic nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wrocilem wlasnie z silowni, robilem tak jak mowilem klatke+triceps...po klatce poszedlem na pompki na poreczach i niestety dupa blada...rece po klatce juz sie troche trzesly i w barkach tez jakos mniej sily :/ co mi polecasz robic? jednak te wyciskanie francuskie lezac do czola i na wyciagu? ja myslalem ze moze jeszcze dodac wyciskanie waskie sztangi lezac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
wyciskanie wąskie?? jak dla mnie nie bardzo, będziesz miał jeszcze na tyle siły, bo po zwykłej klatce zrobić jeszcze wąskie wyciskanie???
z tymi pompkami na poręczach to nie są obowiązkowe
spróbuj tak (sam tak robiłem):
- 3x prostowanie na wyciągu 12-10
- 3x wyciskanie francuskie (ławka pod malutkim skosem lub i nie - jak wolisz)8-6
- tricepsik w oparciu o ławkę z nogami na jakimś krzesełku 2x na max bez ciężaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przyczepilem sie do tego waskiego bo chce glowa boczna dociazyc mocniej...to co mi podales bardzo mi sie podoba :) pompki w podporze tylem robilem w domu i fajnie triceps pompowalo :) czy moglbys cos zasugerowac apropo tej glowy bocznej czy Twoim zdaniem jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a co mi da skos na lawce przy wyciskaniu francuskim? glowy tricepsa beda pracowac inaczej? i czy robic to zwykla sztanga czy lamana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3362
łamaną, a to, że robisz pod skosem zawsze daje "+" ponieważ zaatakujesz trica pod troszkę innym kątem, a jak wiadomo nie powinno się robić przez 6 miesięcy jednego ćwiczenia tylko je zmieniać by szokawać mięśnie pod każdym kątem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KLATKA

Następny temat

Brzuch, co robić ?? :(

WHEY premium