SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to mozliwe?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 678
Witam. Nie wiem czy pisze w dobrym dziale, jezeli nie to prosze o przeniesieine.

A teraz na temat: mam kolesia ktory jakies 10 miesiecy temu zaczal ze mna cwiczyc, cwiczyl ze mna gdzies 3 miesiace i dal sobie spokoj. Pozniej po jakis 4 miesiacach przerwy zaczal cwiczyc z innym kolesiem i znowu po 2 miesiacach przestal. Sprawa jest taka ze... ten koles jak cwiczyl ze mna to na klate 40kg podnosil z zaaa***istym wysilkiem 2 razy. Koles jest wysoki, chudy i ogolnie srednio wyglada. Teraz mowi mi ze podnosi na klate 75kg. Mnie to dziwi bo bardzo dlugo nie cwiczyl i wiem jaki slaby byl. Najdziwniejsze jest to ze koles ktory z nim czwiczyl potwierdza to ze tyle podniesie. Przeciez to jest bez sensu, tym bardziej ze ten o ktorego sie rozchodzi mowi ze diete mial taka ze jadl ile sie dalo i co sie dalo itd... nie cwiczyl wg planu, tylko jak popadlo itd. Genow tez raczej nie ma jakis specjalnie kulturystycznych. Czy to mozliwe zeby dostal takiego przybytku sily?

"Rób co chcesz... niczego nie żałuj"

"Myślenie to ciężka praca... dlatego też niezbyt popularna w naszym kraju"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
Jesli Twoje pytanie dokladnie brzmi 'czy to mozliwe co on osiagnal?' to odp. brzmi tak, bo to zadne osiagniecie. Kazdy z nas jak chyba zaczynal to bral male kg a wystarczylo zaledwie pare miesiecy zeby uderzyc o kilkadziesiac kg. Btw 40kg to jest za***iscie malo a 75 tez nie za duzo wiec na Twoim miejscu nie dziwil bym sie takiej progresji silowej, to jest calkwiem mozliwe na samym poczatku i nic dziwnego i nie trzeba zadnych cyklow z koksu itp.

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
j/w mozliwe ze przez tą przerwe - kiedy nie chodzil na silke robil np. kilka razy w tygodniu sporo pompek w domu. Poza tym jak kolega wyzej napisal na poczatku takie skoki sily to nic nadzwyczajnego. najlepiej zabierz go ze soba na silke i sprawdz czy podniesie czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7220
Całkiem możliwa sprawa,ale u mnie na siłowni jest gościu który ćwiczył ze mną z 4 miechy (przed podnosił z 35 kg, potem 60 kg) i przestał ćwiczyć na jakieś 2 miechy, potem poszedł 2 razy na siłke z kimś innym i on do mnie ze podnosi te 65 kg, poszedłem z nim na siłke, już widziałem strach w jego oczach no i wiesz, ja mówie masz tu 50 kg spróbój zobaczymy jak to będzie, on oczywiście że lekko podniesie, to mówię sobie nie będę go asekurował a tu nagle sztanga chlast mu na klate :D Miałem polewe jak hooj, a dla Ciebie rada, weź go i poprostu sprawdź, najlepszy sposób na niego. Jak nie podniesie to znaczy że oszukiwał, jak podniesie lub mało mu zabraknie to znaczy że mówił prawde, tyle.
Pozdro.

P.S. banan14_88 byłeś troche szybszy z tym zabraniem go na siłke :P

Zmieniony przez - PhOeNiXx w dniu 2005-07-13 08:11:42

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
aaa widzisz, bo mniej napisałem
Ogólnie postanowilem zaczac sie udzielac troche w treningu, bo dawno tego nie robilem a w suplach siedziec ciągle jakos tak nudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a ile ten koleś ma lat , wagi i wzrostu ???

bo jak waży naprzykład 90kg i podskoczył z 40 na 75kg to możliwe ale jak wazy np 60kg i tyle podskoczył to hmmm

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
Taa, przechwałki kto ile nie podniesie. A potem: "aaaa ratunku przygniótł mnie ciężar ". Ci co dużo gadają mało ćwiczą i wyciskają, ci co się nie chwalą przeważnie sporo... Po prostu zaproś typa na trening i niech pokaże co umie.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
Ja na początku po 3 miesiacach skoczylem o 30 kg. Z 35 na 65. Ale ja ogólnie cienki jak pupa węźa bylem (i ciagle jeszcze jestem, ale walczę! ) Więc to chyba możliwe.

Mordheim Rulez!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

treningi na mase a superserjia

Następny temat

Czy to moze??

WHEY premium