SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 pytanka: wiosłowanie i przerwy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
wyczerpująca odpowiedz na to pytanie tutaj:

https://www.sfd.pl/OLD_SCHOOL_:_wioslowanie-t281827.html

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Wpływ możesz mieć tylko na grubość najszerszego, prostownik rośnie raczej zawsze w ten sam sposób. Jestem zdania, że wiosłowanie wykonywane wąsko poprawia grubość, więc rób to wiosłowanie sztangielką.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> Wpływ możesz mieć tylko na grubość najszerszego,

Chcesz powiedziec, ze nie mamy wplywu na rozwoj miesni w okolicach
lopatek - chyba sa to srodkowe partie czworobocznego?

EDIT: spojrzalem w atlas, to sa srodkowe i dolne partie czworobocznego.
Nakladaja sie na lopatki. Zreszta dobrze te miesnie widac na Twoim awatarze.

Zmieniony przez - wiadroman w dniu 2007-10-24 07:14:21

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
No ale czy mamy na nie wpływ,czy moze one rosną same podczas robienia reszty najszerszego?
@krzych666 w opisie masz cos ze Wodyn Ci na ambicje wjechal i planujesz wyniki,ale masz to od jakiegos czasu.Jak Ci teraz idzie?

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Owszem, możemy rozwijać fragment, o którym mówicie - ale decyduje on w niewielkim stopniu o grubości pleców jako takich. Grubość pleców to przede wszystkim masywny najszerszy.

Co do wyników - to chwilowo wcale mi nie idzie - bo od 4-5 miesięcy mam przerwę spowodowaną różnymi "czynnikami zewnętrznymi", ale powrócę niebawem

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2007-10-24 08:45:40

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Już wszytko napisane.
Na grubość wąsko sztangą (nachwyt lub podchwyt), łokcie blisko tułowia lub sztangielkami.

Odpoczynki - optymalnie jest około 2-3 minut bo to złożone ćwiczenie. Ja mam raczej dobrą wydolność i jak ćwiczyłem na dużych ciężarach to przy wiosłowaniu na 140 kg odpoczywałem 3 min i stykało. Inni potrzbują więcej czasu. Musisz sprawdzić.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Bardzo dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi, narazie zostane przy sztangielce, tylko jeszcze takie malutkie pytano - lokiec na zewnatrz czy przy tulowiu prowadzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Przy tułowiu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1134
a jesli wioslujesz szeroko nachwytem do klatki lokcie prowadzac szeroko to na co to jest niby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
To jest trochę inne ćwiczenie i nazywa się Pendley Rows - wpisz w google.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Masa&Siła

Następny temat

SUPER BRZUCH!!!

WHEY premium