SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 kg w miesiac !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Mam pytanko.

mam 18 lat 168 wzrostu i (milem 50kg) jestem ekto i strasznie trudno bylo mi przytyc.

jakis miesiac temu zaczelem chodzic na silownie... staralem sie regularnie ale nie zawsze mi to wychodzilo :P

i mialem do tego "jako taka" diete. nie byla to zadna rygorystyczna dieta co do "Godziny" i z dokladnoscia co do "1kcal" :P

poprostu zdrowo sie odrzywialem...

na sniadanie jadlem platki opwsiane 2 jajka

puzniej jakis ryz z miesem albo chleb z miesem...

ryz z jogurtem makarony z serem i tp.... nie mialem zadnych okreslonych ilosci...

i miesiac przybralem na wadze 2kg...
i moje pytranie jest takie, czy to duzo ... ?? :P

czy moze nie ma sie z czego cieszyc ?

z gory dzieki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 251 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11526
Znam takich co siedząc na tyłku i nie ćwicząc nic mówią,że się masują i np 4kg w tydzień idzie...ale 2 kg mięsa dla ekto to całkiem spoko,ja sam 5kg pół roku tłukłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1747
Moim zdaniem to odpowiedni wynik, ktory swiadczy o optymalnym wzroscie masy miesniowej wzgledem tluszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
czyli gdymym bardziej sie staral... byl dokladniejszy z wyliczeniem kalori i chodzeniem na silke, byly by lepsze efekty ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1747
Na pewno da sie zrobis wiecej niz 2 kg na miesiac, ale im wiekszy przyrost wagi, tym wiekszy w nim udzial tkanki tluszczowej. Dlatego, uwazam, ze powinienes sie trzymac tych dwoch kg/miesiac, bo to optymalny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
zawsze szybko idzie na początku, mi w pierwszym miesiącu weszło 4 kg masy - potem szło coraz wolniej aż wkońcu zatrzymało się na jakichś 1-2kg/miesiąc, minie pół roku i będziesz się cieszył że chociaż 1kg/miesiąc idzie

i z dokladnoscia co do "1kcal" :P

a kto tak je?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Dzieki wam wszystkim :) . i Pozdro ślę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
A ważyłeś się rano po wyprużnieniu i przed zjedzeniem śniadania :d? Bo wiesz po siłowni i po wypiciu 1.5 litry niegazowanej to Ci mogło przybyć 2 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19901
To dobry wynik, powinienes sie tego trzymac, na poczatku zawsze bedzie dobrze szlo.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Dzieki wam wszystkim :) . i Pozdro ślę :)

To oznacza, że już dostał odpowiedź na pytanie.
Po co dalej piszecie ?

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Może i nie ma po co ale uwaga k4ngu jest dobra :) jak sie zwaze w nocy przed spaniem i rano po snie to mam róznice nawet 1,5 kg :) wiec nie wiadomo czy przytyl czy nie :P on sam powinien to wiedziec i sie z nami podzielic kiedy sie wazyl :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
nie nie .... oczywiscnie ze wazylem sie rano po "sraniau" :P ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skąd moge sie wiedzieć ile g mają poszczególne produkty

Następny temat

Białko z woda czy mlekiem?

WHEY premium