SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko z woda czy mlekiem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Witam, dzisiaj doszło do mnie białko - pierwszy raz w życiu będę z tego korzystał. Na opakowaniu jest napisane,żeby wymieszać z 200ml mleka lub wody. Jestem na diecie redukcyjnej i w śniadaniu już mam 200mln mleka, dodając kolejne 200mln to już będzie 400ml,a z tego co się orientuje to mleko na redukcji nie jest wskazane. Z kolei na pewno smakuje lepiej z mlekiem. Co mam w tej sytuacji zrobić? Postawić na mieszanie z wodą? Przy okazji, shaker jeszcze do mnie nie doszedł, mogę to wymieszać mikserem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
jeśli możesz to w tych 200ml ze śniadania rozrób bialko i będzie ok, co do mieszania dajesz w słoik zakręcasz i szejkujesz

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-06-23 11:24:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Raczej nie mogę ,bo będę jadł suche płatki . Dobra,spróbuję dzisiaj z wodą, zobaczę jak będzie.

Jeszcze powiedzcie czy w dni nietreningowe(siłownia) białko brać też o takiej samej porze czy lepiej brać np do śniadania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
białko bierzesz według barków w diecie anie według treningu. Jeżeli w dzień nietreningowy masz jakiś posiłek w którym nie masz białka bądź za mało białka to dodajesz odżywkę.
Na redukcji zdecydowanie polecam na wodzie
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Po treningu najpierw wypić wpc czy wziąć się za michę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
to zależy ile czau zajmuje Ci powrót z siłowni do domu. Jeżeli jesteś w stanie zjeść do 30-40min po treningu to olej WPC zjedz od razu po ewentualnie jakiegoś banana i po 30-40min pełnowartościowy posiłek. Jednak jeśli powrót do domu lub jakieś inne sprawy powodują że posiłek jesteś w stanie zjeść dopiero po ok. godzinie lub więcej to po siłowi WPC jak najbardziej. Jeśli jesteś ekto to walnąłbym nawet ze 2 banany i WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Siłownie mam w domu, więc jedzenie praktycznie jestem w stanie zjeść w ciągu 15min po treningu. Dopiero później WPC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
WPC to odpowiednik mięsa w proszku, a nie jakieś koksy. Po prostu WPC pijesz gdy nie masz możliwości zjedzenia czegoś lub też cierpisz na brak apetytu i nie jesteś w siebie w stanie cisnąć tyle jedzenia to pijesz WPC itd itd
więc jeśli jesteś w stanie zjeść normalny posiłek to WPC zostaw na inne okazje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Okey,rozumiem. Te 3 łyżki stołowe to mają być czubate czy raczej płaskie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
pewnie masz ostrowie lub łowieckie i nie masz miarki ogólnie 3 stołowe średnie to jakieś 30-35g. Średnie czyli ani nie całkiem płaskie ani nie czubate takie delikatnie wybrzuszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Ja jak nakładam to w 1 czubatej mam 30g więc lepiej sobie zważyć ile to będzie

> Per aspera ad astra <

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 kg w miesiac !!!

Następny temat

prośba o sprawdzenie diety

WHEY premium