SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19.05 Poznań III Otwarte Mistrzostwa SFD & SDW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Grubson Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9667
Panowie organizatorzy gratulacje za impreze, wszystko bardzo ładnie, przejrzyscie i plynnie. Ja wage cudem zrzucilem, zawody udane wiec gitara:) A waga wrocila juz do normy:) Dozobaczenia za rok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
które miejsce i kategoria?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
8 kg tak szybko poszło...niezle :) i do tego pierwsze miejsce...:)Gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pamiętam, było kilkaset gram powyżej limitu ale udało się w końcu zmieścić w 110 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Grubson Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9667
Ostatni dzien przed startem calkowite odwodnienie,rowerki, sauna,łaznie, masakra jakas, pierwszy raz w zyciu tak robilem i ciezko, ale dzis juz 117kg jest i trzeba zrzucac na Łódz bo tam startuje w 115 ale to juz lekko spadnie:) 1miejsce i życiówka wiec jestem z zawodów zaj**iscie zadowolony. Dzieki i pozdrawiam

Zmieniony przez - Grubson w dniu 2012-05-21 11:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
kolejne filmy



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 377
Byłem na zawodach więc i ja dodam pare słów od siebie. Przede wszystkim wielki ukłon w strone organizatoròw. Bardzo dobre nagrody choc brak mi pucharu który był by pamiątka na lata Zdziwiłem sie tez że open było nagradzane tylko za pierwsze miejsce ale potem doczytałem w regulaminie że tak miało być. A szkoda . Tak czy inaczej zrobiłem swòj rekord wiec było warto jechac. Gratulacke dla wszystkich zawodników i do zobaczenia niebawem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
który link to filmik z wyciskania juniorów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Impreza bardzo fajna nagrody mega wypasione. Należą się słowa uznania dla organizatorów za zebranie takiej liczby sponsorów. Pokazali innym że jak się chce to się da i to zresztą już nie pierwszy raz Moim zdaniem przydaly by się jakies medale za podium bo to zawsze jakaś pamiątka
Dzin jak byś chcial zdobyć troche pucharków na pamiątkę to zapraszam na imprezy związku pzkfits

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
gratulacje dla organizatorow i zwyciezcow! fajne zawody, a wyniki kosmiczne ;-o tyle wynikow powyzej 140pkt w wilksie nie bylo chyba jeszcze na zadnej imprezie w wl raw w polsce.. szczegolne gratulacje dla oljasza, wojciechowskiego.. gruuubo panowie ;)) zawodowo kocyla, karpowicz. rafal wysocki.. rowniez swiatowy wynik, szkoda ze nie zaliczony, ale moze smialo zrzucic wine na brak zakrecanych zaciskow, bo gdyby nie ten szczegol to ide o zaklad ze docisnieta cwiartka bylaby juz w 1 podejsciu.
..z jednej strony zaluje ze nie moglem wystartowac, z drugiej nie, bo coniektorzy to by mnie pojechali jak mlodego he he a przed finalem lodzkiej ligi wyciskania musze trzymac swoje ego troche wyzej
pozdro i do zobaczenia w sobote w lodzi.

Zmieniony przez - mały666 w dniu 2012-05-21 16:02:12

Zmieniony przez - mały666 w dniu 2012-05-21 16:27:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME federacji WUAP 2012 6-7-BP,8-9 PL Czerwiec Horn(Austria)

Następny temat

trening 5X5

WHEY premium