SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19.05 Poznań III Otwarte Mistrzostwa SFD & SDW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
sędziowanie sprawieliwe-super twarde pewne zasady,nagrody rewelacja no i wyniki-kosmos,jestem pod wrażeniem juniorów i nie tylko. gratuluje organizatorm udanych zawodów i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapytam tutaj, bo nie chcę niepotrzebnie zaśmiecać skrzynki mailowej - czy WL kobiet też było nagrywane? Wielokrotne i maxy?
Wszystko będzie na youtube, czy chętni mają się zgłaszać po swoje nagrania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
hehe nikt nie zajał pierwszego miejsca na podium w juniorach ale niestety 400km do domu robi swoje, szkoda wielka ze rafał nie wział tych ponad 250 a byla mowa na poczatku ze ktos sie kladzie 270,280 a tu zonk hehe pozdrawiam Poznań-Jeżyce :D

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 580
Zawody bardzo ciekawe oraz organizacja na najwyższym poziomie.Bardzo fajne miejsce rozgrywania zawodów.Brawo dla organizatorów za poświęcony i czas super atmosfere.Opłacało się spędzić 5h w pociągu żeby to zobaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
wszystkie boje udokumentowane są na fotach i filmach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Powoli wrzucam.kolejny film na pewne fragmenty powtorzone ale inne nowe










Zmieniony przez - masti w dniu 2012-05-20 23:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zayebiste zawody byly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1956
Wielkie podziękowania dla organizatorów za kolejne bardzo fajne zawody , które z roku na rok ściągają coraz wiecej chętnych. Panowie po raz kolejny wykonaliście kawał porządnej roboty , było naprawdę miło i przyjemnie. Ja trochę przeceniłem swoje możliwości. Bull sory że nie dotrzymałem słowa . Wielki szacun dla Rafała Oljasza , masz moc trzeba Ci to przyznać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Etam, mi zaimponowało postawienie wszystkiego na jedną kartę, żadnej kalkulacji ani półśrodków - wszystko albo nic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Na ktorej stronie sa wyniki o ile sa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME federacji WUAP 2012 6-7-BP,8-9 PL Czerwiec Horn(Austria)

Następny temat

trening 5X5

WHEY premium