SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19.05 Poznań III Otwarte Mistrzostwa SFD & SDW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
Masti może i nie są ale każdemu powinno sie dać choć cień szansy na walke o dobre miejsce

Zmieniony przez - logitech45 w dniu 2012-03-30 22:14:52

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5646
Kurcze ja chetnie przyjade nawet z moja marna waga ciała żeby zobaczyc co i jak :)

On steroids:
There are no shortcuts. The fact that a shortcut is important to you means that you are a pussy. M. Rippetoe
Definicja treningów:
http://startingstrength.wikia.com/wiki/Starting_Strength_Wiki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
To nie tylko zawody ale też impreza towarzyska, możesz też dużo podejrzeć i poznać wielu fajnych ludzi. To nie są zawody kulturystyczne-zjazd napuszonych narcyzów
Tu się ludzie wspierają, zapraszają, spotykają przy okazji rywalizacji.
Kocyła robi swoje a my swoje ale wzajemnie się promujemy. To jest prawdziwa promocja sportu/dyscypliny. Warto się pojawić i też warto spróbować swoich sił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 405 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4049
Bull
To nie tylko zawody ale też impreza towarzyska, możesz też dużo podejrzeć i poznać wielu fajnych ludzi. To nie są zawody kulturystyczne-zjazd napuszonych narcyzów
Tu się ludzie wspierają, zapraszają, spotykają przy okazji rywalizacji.
Kocyła robi swoje a my swoje ale wzajemnie się promujemy. To jest prawdziwa promocja sportu/dyscypliny. Warto się pojawić i też warto spróbować swoich sił.


racja,ale szanse na wygraną powinny być chociaż w miarę równe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
zerknę na to dziś jeszcze raz z Rafałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
abolutnie sie nie zgodze z twierdzeniem:zawody kulturystyczne-zjazd napuszonych narcyzów...

jest taka sama fajna atmosfera jak na zawodach silowych i właściwie na każdych zawodach sportów indywidualnych...

Są inne środki wyrazu swojej formy fizycznej:
kulturystyka-budowa ciała,muskulatura i rzeżba w optymalnych proporcjach

sporty siłowe:ilość podniesionych kg ale jak jest jeszcze fajna sylwetka-nikt tego nie ukrywa,bo jest to widoczne-tak jak u kulturystów...:)


co do grup wiekowych-moze udałoby się podzielic od 16-18 lat i kolejna do 23 lat?

Byłby pewien pas ochronny dla najmłodszych-oczywiście jakby starczało na wygospodarowanie dodatkowych nagród...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jurek, za czasów gdy Ty byłeś Mistrzem Polski było pewnie inaczej, teraz masz już mega gwiazdorów na debiutach, celebryci sami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10022 Napisanych postów 30363 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728663
wczoraj wróciłem z Mistrzostw szkól ponadpodstawowych(polecam fotorelacje :) ).
Bardzo fajnie,nikt nie kreował się na gwiazde,a ,ze czasem ktoś przesiedł w obcisłej koszulce wywołując szmer wsród publicznosci....w koncu cwiczy się po to by jakoś wyglądac-w workach nie beda przecież chodzic(i to już byłaby obsesja)
A wracajac do gwiazdorstwa-jest to widoczne w kazdej dziedzinie...ludzka cecha-jakis nadprzeciętny atrybut dana osoba przerzuca na wszystkie swoje cechy i działania...
I dopiero wtedy jest bardzo śmiesznie...
Szczególnie to widac u polityków,naukowców,nauczycieli,wykładowców i o osób w zaawansowanym wieku.....sa ekspertami w wąskiej dziedzinie a wydaje im sie,że we wszystkim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1735
Mam nadzieję że wygospodaruje coś czasu i wpadne na tą imprezę zeby przyjrzec sie temu z bliska i czegos sie nauczyc. Wkoncu publicznosc kibice tez się przydadzą. 19sty to sobota, a ja 20 mam urodziny takze zrobie sobie prezent wpadając do Poznania te 100km to nie koniec swiata ;)

Pakiernik93
"Nic ponad nasze siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
Przydała by sie ta kategoria juniorów 16-18 młodzi też chcą wygrywać ;)

<THE GREAT!>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME federacji WUAP 2012 6-7-BP,8-9 PL Czerwiec Horn(Austria)

Następny temat

trening 5X5

WHEY premium