SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Wyciskaniu Leżąc Klasyc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 3353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 14956 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289090
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 168 Napisanych postów 885 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43277
zawody u Darka zawsze kozak ))

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 14956 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289090
Jak co roku.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20906
1grudzien ja odpadam liga lodz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 14956 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289090
No niestety, szkoda że znowu zawody się nakładają.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1664 Napisanych postów 16227 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264243
W tym roku jest bardzo dużo zawodów w WL,dlatego prawdopodobieństwo dublowania się jest duże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 14956 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289090
Plakat zawodów integracyjnych.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 408
A to feler z tymi terminami.
Może jednak wybiorę się do Darka :)
Mimo wszystko licencja w dalszym ciągu opłacona, badania są, nie ma sprzeciwu ;)

Zmieniony przez - dzikosław w dniu 2013-11-07 08:38:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 14956 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289090
Link do zgłoszeń i programu minutowego.
http://www.pzkfits.pl/zawody/ts2013/20131201_wlk_olszanka/2013wlk_olszanka_z.pdf
http://www.pzkfits.pl/zawody/ts2013/20131201_wlk_olszanka/2013wlk_olszanka_p.pdf

Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2013-11-30 18:02:57

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 14956 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289090
Kategoria do 57 kg - klasyfikacja open
1 Markowska Klaudia TKKF Śródmieście Legnica 60,0 74,68800
2 Flis Emilia UKS Eugen Knurów 50,0 60,97000
3 Ilów Izabela GZ LZS Olszanka 45,0 54,87300
4 Martyna Agnieszka GZ LZS Olszanka 40,0 50,61600
5 Grzywniak Aleksandra KS Team Wrocław 35,0 43,69750

Kategoria powyżej 57 kg - klasyfikacja open
1 Hałas Małgorzata Start Wrocław 87,5 89,39875
2 Siwiec Elżbieta TKKF Śródmieście Legnica 62,5 66,17500
3 Śliwa Paulina GZ LZS Olszanka 60,0 65,38800
4 Zaborowska Nikola UKS Eugen Knurów 47,5 53,72250
5 Zaremba Monika UKS Eugen Knurów 47,5 52,95775

Klasyfikacja open Kobiet
1 Hałas Małgorzata Start Wrocław 87,5 89,39875
2 Markowska Klaudia TKKF Śródmieście Legnica 60,0 74,68800
3 Siwiec Elżbieta TKKF Śródmieście Legnica 62,5 66,17500
4 Śliwa Paulina GZ LZS Olszanka 60,0 65,38800
5 Flis Emilia UKS Eugen Knurów 50,0 60,97000
6 Ilów Izabela GZ LZS Olszanka 45,0 54,87300
7 Zaborowska Nikola UKS Eugen Knurów 47,5 53,72250
8 Zaremba Monika UKS Eugen Knurów 47,5 52,95775
9 Martyna Agnieszka GZ LZS Olszanka 40,0 50,61600
10 Grzywniak Aleksandra KS Team Wrocław 35,0 43,69750

Juniorzy do lat 16 kategoria do 74 kg - klasyfikacja open
1 Mocek Dawid UKS Pover Kuźnik Chorzów 100,0 78,13000
2 Goj Piotr GZ LZS Olszanka 105,0 77,93100
3 Kryza Albert TKKF Śródmieście Legnica 92,5 68,65350
4 Nowacki Łukasz GZ LZS Olszanka 85,0 65,92600
5 Zok Denis Kandydat 50,0 40,55500

Juniorzy do lat 16 kategoria powyżej 74 kg - klasyfikacja open
1 Wróbel Przemysław GZ LZS Olszanka 100,0 68,88000
2 Letkiewicz Adrian Kandydat 92,5 66,22075

Juniorzy do lat 18 kategoria do 74 kg - klasyfikacja open
1 Czajkowski Łukasz GZ LZS Olszanka 135,0 104,08500
2 Czubiński Michał TKKF Śródmieście Legnica 117,5 98,28875
3 Korzeniewski Dominik UKS Eugen Knurów 95,0 77,79550
4 Sobiesiak Gracjan TKKF Śródmieście Legnica 102,5 74,97875

Juniorzy do lat 18 kategoria powyżej 74 kg - klasyfikacja open
1 Karasek Grzegorz Kandydat 145,0 98,45500
2 Kryza Tomasz TKKF Śródmieście Legnica 137,5 86,87250
3 Ludwiczak Patryk UKS Eugen Knurów 127,5 84,04800
4 Sidorowicz Patryk GZ LZS Olszanka 117,5 77,35025
5 Sidorowicz Grzegorz GZ LZS Olszanka 105,0 67,94550

Juniorzy do lat 23 kategoria do 74 kg - klasyfikacja open
1 Radwański Kacper KS Team Wrocław 112,5 90,64125
2 Głębowski Paweł Kandydat 120,0 86,31600

Juniorzy do lat 23 kategoria powyżej 74 kg - klasyfikacja open
1 Drozd Bartłomiej GZ LZS Olszanka 185,0 112,14700
2 Jakubowski Michał GZ LZS Olszanka 167,5 106,74775
3 Dindorf Paweł TKKF Śródmieście Legnica 165,0 105,15450
4 Sypka Kamil KS Tęcza Społem Kielce 170,0 104,05700
5 Marciniak Batrek KS Team Wrocław 160,0 103,92000
6 Sidorowicz Sławomir GZ LZS Olszanka - kandydat 160,0 97,21600
7 Kieblesz Adrian TKKF Śródmieście Legnica 147,5 96,71575
8 Zalewski Michał GZ LZS Olszanka 132,5 92,89575

Seniorzy
Kategoria 59 kg
1 Śledź Sławomir TKKF Śródmieście Legnica 135,0 117,49050
2 Szymański Sławomir Start Wrocław 127,5 133,67100
Kategoria 66 kg
1 Radwański Kacper KS Team Wrocław 117,5 94,66975
2 Piwowarczyk Marian PMKS Rybak Władysawowo 92,5 76,71025
3 Wereszczyński Marcin Kandydat 62,5 52,43750
Kategoria 74 kg
1 Wólkiewicz Łukasz KS Team Wrocław 165,0 119,60850
2 Żelazko Bartosz TKKF Śródmieście Legnica 137,5 99,09625
Kategoria 83 kg
1 Jazowiecki Grzegorz TKKF Śródmieście Legnica 185,0 124,11650
2 Fudała Mateusz GZ LZS Olszanka 165,0 114,39450
3 Fuja Ireneusz TKKF Śródmieście Legnica 162,5 108,94000
4 Fugiel Mirosław TKKF Śródmieście Legnica 160,0 106,80000
5 Krysiewicz Jacek KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza 140,0 96,04000
6 Wróbel Przemysław GZ LZS Olszanka 100,0 68,88000
Kategoria 93 kg
1 Piputa Dariusz TKKF Śródmieście Legnica 177,5 112,87225
2 Marciniak Bartek KS Team Wrocław 160,0 103,92000
3 Owczarski Adam Kandydat 150,0 98,68500
4 Pałka Konrad Kandydat 145,0 92,77100
5 Pokorski Piotr TKKF Śródmieście Legnica 132,5 87,05250
Kategoria 105 kg
1 Obcowski Tomasz UKS Pover Kuźnik Chorzów 215,0 131,10700
2 Drozd Bartłomiej GZ LZS Olszanka 185,0 112,14700
3 Sypka Kamil KS Tęcza-Społem Kielce 170,0 104,05700
4 Dąbrowski Leszek KS Team Wrocław 165,0 99,00000
5 Sidorowicz Sławomir GZ LZS Olszanka 160,0 97,21600
6 Głowacz Łukasz UKS Pover Kuźnik Chorzów 155,0 93,82150
7 Doktór Waldemar UKS Pover Kuźnik Chorzów 125,0 75,23750
Kategoria 120 kg
1 Wróblewski Artur Kandydat 220,0 131,42800
2 Wałga Grzegorz KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza 210,0 124,71900
3 Koszyk Andrzej UKS Pover Kuźnik Chorzów 200,0 116,08000
4 Wieczorek Jacek KS Team Wrocław 167,5 97,41800
5 Odelski Henryk GZ LZS Olszanka 150,0 88,92000
Kategoria 120 kg +
1 Nowaliński Michał KS Team Wrocław 205,0 117,48550

Weterani do 74 kg - klasyfikacja open
1 Żelazko Bartosz TKKF Śródmieście Legnica 142,5 102,69975
2 Piwowarczyk Marian PMKS Bliza Władysławowo 92,5 76,71025
Weterani powyżej 74 kg - klasyfikacja open
1 Piputa Dariusz TKKF Śródmieście Legnica 177,5 112,87225
2 Fuja Ireneusz TKKF Śródmieście Legnica 162,5 108,94000
3 Fugiel Mirosław TKKF Śródmieście Legnica 160,0 106,80000
4 Dąbrowski Leszek KS Team Wrocław 165,0 99,00000
5 Wieczorek Jacek KS Team Wrocław 167,5 97,41800
6 Kozłowski Andrzej GZ LZS Olszanka 137,5 96,91000
7 Krysiewicz Jacek KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza 140,0 96,04000
8 Odelski Henryk GZ LZS Olszanka 150,0 88,92000
9 Doktór Waldemar UKS Pover Kuźnik Chorzów 125,0 75,23750

Niepełnosprawni kategoria do 74 kg - klasyfikacja open
1 Szymański Sławomir Start Wrocław 127,5 133,67100
2 Kuriata Bartosz Start Wrocław 145,0 128,45550
3 Zabawa Tomasz Start Wrocław 90,0 90,14400
4 Kucharski Dariusz Start Wrocław 105,0 78,01500
5 Rudnik Patryk RaNO Opole 62,5 45,95000

Niepełnosprawni kategoria plus 74 kg - klasyfikacja open
1 Koralewski Maciej Start Wrocław 162,5 98,24750
2 Janaszkiewicz Krzysztof Start Wrocław 152,5 93,11650
3 Baczmański Daniel Start Wrocław 155,0 92,08550
4 Kalinowski Tomasz Start Wrocław 125,0 83,43750
5 Migdalski Daniel RaNO Opole 105,0 71,68350
6 Kupis Filip RaNO Opole 102,5 64,89275
7 Skowron Adam RaNO Opole 65,0 42,24350

Juniorzy do lat 16 - klasyfikacja open
1 Mocek Dawid UKS Pover Kuźnik Chorzów 100,0 78,13000
2 Goj Piotr GZ LZS Olszanka 105,0 77,93100
3 Wróbel Przemysław GZ LZS Olszanka 100,0 68,88000
4 Kryza Albert TKKF Śródmieście Legnica 92,5 68,65350
5 Letkiewicz Adrian Kandydat 92,5 66,22075
6 Nowacki Łukasz GZ LZS Olszanka 85,0 65,92600
7 Zok Denis Kandydat 50,0 40,55500

Juniorzy do lat 18 - klasyfikacja open
1 Czajkowski Łukasz GZ LZS Olszanka 135,0 104,08500
2 Karasek Grzegorz Kandydat 145,0 98,45500
3 Czubiński Michał TKKF Śródmieście Legnica 117,5 98,28875
4 Kryza Tomasz TKKF Śródmieście Legnica 137,5 86,87250
5 Ludwiczak Patryk UKS Eugen Knurów 127,5 84,04800
6 Korzeniewski Dominik UKS Eugen Knurów 95,0 77,79550
7 Sidorowicz Patryk GZ LZS Olszanka 117,5 77,35025
8 Sobiesiak Gracjan TKKF Śródmieście Legnica 102,5 74,97875
9 Sidorowicz Grzegorz GZ LZS Olszanka 105,0 67,94550

Juniorzy do lat 23 - klasyfikacja open
1 Drozd Bartłomiej GZ LZS Olszanka 185,0 112,14700
2 Jakubowski Michał GZ LZS Olszanka 167,5 106,74775
3 Dindorf Paweł TKKF Śródmieście Legnica 165,0 105,15450
4 Sypka Kamil KS Tęcza Społem Kielce 170,0 104,05700
5 Marciniak Batrek KS Team Wrocław 160,0 103,92000
6 Sidorowicz Sławomir GZ LZS Olszanka - kandydat 160,0 97,21600
7 Kieblesz Adrian TKKF Śródmieście Legnica 147,5 96,71575
8 Zalewski Michał GZ LZS Olszanka 132,5 92,89575
9 Radwański Kacper KS Team Wrocław 112,5 90,64125
10 Głębowski Paweł Kandydat 120,0 86,31600

Wszyscy zawodnicy - klasyfikacja open
1 Szymański Sławomir Start Wrocław 127,5 133,67100
2 Wróblewski Artur Kandydat 220,0 131,42800
3 Obcowski Tomasz UKS Pover Kuźnik Chorzów 215,0 131,10700
4 Kuriata Bartosz Start Wrocław 145,0 128,45550
5 Wałga Grzegorz KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza 210,0 124,71900
6 Jazowiecki Grzegorz TKKF Śródmieście Legnica 185,0 124,11650
7 Wólkiewicz Łukasz KS Team Wrocław 165,0 119,60850
8 Śledź Sławomir TKKF Śródmieście Legnica 135,0 117,49050
9 Nowaliński Michał KS Team Wrocław 205,0 117,48550
10 Koszyk Andrzej UKS Pover Kuźnik Chorzów 200,0 116,08000
11 Fudała Mateusz GZ LZS Olszanka 165,0 114,39450
12 Piputa Dariusz TKKF Śródmieście Legnica 177,5 112,87225
13 Drozd Bartłomiej GZ LZS Olszanka 185,0 112,14700
14 Fuja Ireneusz TKKF Śródmieście Legnica 162,5 108,94000
15 Fugiel Mirosław TKKF Śródmieście Legnica 160,0 106,80000
16 Jakubowski Michał GZ LZS Olszanka 167,5 106,74775
17 Dindorf Paweł TKKF Śródmieście Legnica 165,0 105,15450
18 Czajkowski Łukasz GZ LZS Olszanka 135,0 104,08500
19 Sypka Kamil KS Tęcza-Społem Kielce 170,0 104,05700
20 Marciniak Batrek KS Team Wrocław 160,0 103,92000
21 Żelazko Bartosz TKKF Śródmieście Legnica 142,5 102,69975
22 Dąbrowski Leszek KS Team Wrocław 165,0 99,00000
23 Owczarski Adam Kandydat 150,0 98,68500
24 Karasek Grzegorz Kandydat 145,0 98,45500
25 Czubiński Michał TKKF Śródmieście Legnica 117,5 98,28875
26 Koralewski Maciej Start Wrocław 162,5 98,24750
27 Wieczorek Jacek KS Team Wrocław 167,5 97,41800
28 Sidorowicz Sławomir GZ LZS Olszanka - kandydat 160,0 97,21600
29 Kozłowski Andrzej GZ LZS Olszanka 137,5 96,91000
30 Kieblesz Adrian TKKF Śródmieście Legnica 147,5 96,71575
31 Krysiewicz Jacek KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza 140,0 96,04000
32 Radwański Kacper KS Team Wrocław 117,5 94,66975
33 Głowacz Łukasz UKS Pover Kuźnik Chorzów 155,0 93,82150
34 Janaszkiewicz Krzysztof Start Wrocław 152,5 93,11650
35 Zalewski Michał GZ LZS Olszanka 132,5 92,89575
36 Pałka Konrad Kandydat 145,0 92,77100
37 Baczmański Daniel Start Wrocław 155,0 92,08550
38 Radwański Kacper KS Team Wrocław 112,5 90,64125
39 Zabawa Tomasz Start Wrocław 90,0 90,14400
40 Odelski Henryk GZ LZS Olszanka 150,0 88,92000
41 Pokorski Piotr TKKF Śródmieście Legnica 132,5 87,05250
42 Kryza Tomasz TKKF Śródmieście Legnica 137,5 86,87250
43 Głębowski Paweł Kandydat 120,0 86,31600
44 Ludwiczak Patryk UKS Eugen Knurów 127,5 84,04800
45 Kalinowski Tomasz Start Wrocław 125,0 83,43750
46 Mocek Dawid UKS Pover Kuźnik Chorzów 100,0 78,13000
47 Kucharski Dariusz Start Wrocław 105,0 78,01500
48 Goj Piotr GZ LZS Olszanka 105,0 77,93100
49 Korzeniewski Dominik UKS Eugen Knurów 95,0 77,79550
50 Sidorowicz Patryk GZ LZS Olszanka 117,5 77,35025
51 Piwowarczyk Marian PMKS Bliza Władysławowo 92,5 76,71025
52 Doktór Waldemar UKS Pover Kuźnik Chorzów 125,0 75,23750
53 Sobiesiak Gracjan TKKF Śródmieście Legnica 102,5 74,97875
54 Migdalski Daniel RaNO Opole 105,0 71,68350
55 Wróbel Przemysław GZ LZS Olszanka 100,0 68,88000
56 Kryza Albert TKKF Śródmieście Legnica 92,5 68,65350
57 Sidorowicz Grzegorz GZ LZS Olszanka 105,0 67,94550
58 Letkiewicz Adrian Kandydat 92,5 66,22075
59 Nowacki Łukasz GZ LZS Olszanka 85,0 65,92600
60 Kupis Filip RaNO Opole 102,5 64,89275
61 Wereszczyński Marcin Kandydat 62,5 52,43750
62 Rudnik Patryk RaNO Opole 62,5 45,95000
63 Skowron Adam RaNO Opole 65,0 42,24350
64 Zok Denis Kandydat 50,0 40,55500

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mas Wrestling - coś nowego dla strongmanów :-)

Następny temat

A.M. Śląska w Trójboju Siłowym Kl. - I edycja 2013/2014

aerofull