SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19.05 Poznań III Otwarte Mistrzostwa SFD & SDW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10024 Napisanych postów 30366 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728677
wiadomo-tak zrobimy,by wszystkim pasowało.....już widzę jaki wynik wykręcicie....:)
będzie ostro!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
masti
konkurs-konkurencja jak dla mnie to nie to samo.Ale dobra powiedzmy ze zrozumialem twoj tok myslenia.A co do wyniku nie watpie do 40powt. ten kto ostro trenuje powinien dac rade prawdziwa "zabawa" w WW zaczyna sie gdy trzeba siegnac po energie do strefy prrzemian tlenowych.Dla tegoCC miesci sie na koncu widelek obciazen na ktorych akurat my startujemy i przygotowania sa inne.Pytajac o rekord w CC mialem na mysli rekord Mistrzostw SFD jezeli macie taki odnotowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
super pomysł z ta kategorią własny ciężar ciała na ilość, w Złotoryi tez zrobimy ta kategorie, masti pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Dobra skoro Kocyla startuje w dodatkowej to juz wiem ze warto przyjechac i zmienic troche trening.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10024 Napisanych postów 30366 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728677
nie trwa to zbyt dlugo,kibice i publicznosc sie nie nudzą.

W zeszlym roku to byla konkurencja właściwie tylko dla widzów,jako pretekst do rozdania nagród-wszystko jest na nagranym filmie...
jak naliczyles 33 to rekord.

Myślę ,ze w tym roku i przy wiekszem zainteresowaniu i dobrych wynikach-pewnie na stałe będzie włączone do imprezy.
Wszystko zależy od ilości startujacych i zainteresowania...krótko mówiąc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
wycwiel zawsze warto, ja nie ćwicze pod tym katem sam wiesz ale wystartuje dla zabawy-dla samego siebie może uda mi się pobić swój rekord
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Kocyla
ja tez sie niespecjalizuje w CC oczywiscie mi blizej do tego z tym co robie ale to moze byc ciekawe
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Za 2 tyg będzie gotowa podstrona do publikacji wyników i statystyk imprezy: strona będzie działała LIVE i będzie udostępniana każdemu organizatorowi jako free narzędzie. Jedna sprawa ze wyniki natychmiastowo są w necie a druga, że niczego nikt nie musi zliczać. Przy naszej imprezie zobaczycie jak to działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1956
jaki jest rekord polski w wyciskaniu bez koszulki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
W Złotoryi był konkurs na wyciskanie połowy wagi ciała i wariaty na cały dzień ławkę zajeły nie pamiętam dokładnie ale wyniki chyba ok ponad 400
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME federacji WUAP 2012 6-7-BP,8-9 PL Czerwiec Horn(Austria)

Następny temat

trening 5X5

WHEY premium