SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19.05 Poznań III Otwarte Mistrzostwa SFD & SDW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
nie znalazlem w regulaminie wiec zadam pytanie . czy jet okreslony roztaw dloni czy mozemy w dowolnej szerokosci zlabac sztange?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Mały Z- wszystko na jednym ale za kilka dni pokaże jak to wygląda, jak są jakieś sugestie to pisz, później też będziemy mogli kombinować. Max za 2tyg będzie gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Mam pytanie... Może ktoś zdradzi ile razy wyciśnie sztangę o masie swojego ciała??? Mniej więcej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
warto popatrzec na wyniki z innych zawodów
10-15 powtórzen jest ok
15-20 bardzo dobrze
powyzej 20 powt to juz klasa mistrzowska
powyzej 30powt-mistrz w swietnej formie
powyzej 40 powt-tu sie zbiera medale...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
masti
zgadza sie szczegolnie podoba mi sie "mistrz w swietnej formie".A co do formy w jakim przedziale wagowym musi sie znalesc zawodnik zeby wyciskac np. 82'5 kg? 81'25kg-83'75kg czy jakos to zaokraglacie jesli tak to jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
dokładnie tak...:)

nie wspomniałem jeszcze o kategorii unreal - powyzej 50 powtórzen..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
nie slyszalem a tym bardziej nie widzialem takiego wyniku ale to nie znaczy ze czlowiek nie jest do tego zdolny.Ciekawe czy ktos wie jaki wynik w wyciskaniu swojego ciezaru ciala jest uznawany za rekord na swiecie a jaki w Polsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
jest troche filmów,np Andrzej Rak wyciska 100 kg 50 razy ale na zawodach praktycznie żadnego ruchu nie można by zaliczyc.to takie treningowe wyciskanie..
mysle ,ze są jednak talenty robiace ok 50-60 powtórzeń...
A w Polsce? Myslę ,że trzeba by zrobić jakiś raning wyników z zawodów.bo wyniki treningowe to niepewna sprawa..
Można by taki specjalny temat załozyc i uaktualniac rekordy z róznym obciążeniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
masti
opowiesci to ja tez slyszalem ale jakos z zadnym nie przyszlo mi sie spotkac na zawodach gdzie obowiazuje regulamin taki sam dla wszystkich.Mysle ze strona z takimi wynikami byla by czesto odwiedzana napewno wielu by zdopingowala do tego zeby sie na niej znalesc.Nie wiem jak w WL wypadamy ale w WW dobrze stoimy wystarczy porownac nasze wyniki i wyniki rosjan u mezczyzn to my jestesmy gora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
startujemy;) a tak z ciekawości powiedzcie mi jakie osiągi są przyzwoite przy wadze 69kg?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME federacji WUAP 2012 6-7-BP,8-9 PL Czerwiec Horn(Austria)

Następny temat

trening 5X5

WHEY premium