SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w WLK - 09-11.2013r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
dlatego tym bardziej nie rozumiem oburzenia sędziów i startujących z poprzednich grup kiedy to zgłosiłem na głos.bo co? bo oni już po występie i czekali na dekorację na szybko?a to im przedłużyło czekanie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
pewnie znowu będą plastikowe medale ....

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Nie wiem, nie byłem w zeszłym roku, trzeba organizatora bardziej zaangażować.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
z roku na rok coraz gorzej , a hala fajna i można zrobić fajne zawody.na KAMIENNĄ RZEŹBĘ to nie żałują kasy .....

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Napisz do niego.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
ale po co pisać , myślę że organizator wie o co chodzi.lepiej nie jechać

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8278
Od 08. do 10. listopada w Zalesiu będzie Puchar Świata WUAP. Jeśli ktoś się wyrobi (i związek się nie obrazi), to może wystartować w Strzegomiu i Zalesiu. A jeśli ktoś startował w zawodach u Franka Szabluka to wie, że pod względem organizacyjnym nie tylko medale są światowej klasy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 708
W tym roku oferujemy medale wykonane na zamówienie tzw. Bite, puchary oraz nagrody rzeczowe które nie są ujęte w regulaminie, ale ja nie o tym. Medale które były w ubiegłym roiku wykonała firma z Kalisza: WWW.pucharki.pl. Jestem byłym zawodnikiem, obecnie trenerem w wyciskaniu leżąc i wiem jak ciężką pracą jest przygotowanie do zawodów. Nie mogę natomiast zrozumieć ludzi ,którzy krytykują organizatorów zawodów i wylewają na nich „pomyje” chociaż ani razu nie brali udziału w organizacji imprezy. Proszę mi wierzyć inaczej to wygląda od strony zawodnika a inaczej od strony organizatora. Nigdy nie rywalizowałem i nie będę rywalizował z osobami organizującymi tego typu imprezy tym bardziej że proszę mi wierzyć jest to ciężka praca nie dająca zysków ale za to jak potrzebną dla sportowca satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.
Pozdrawiam: Marek Rydwański Prezes Klubu Sportowego START Strzegom.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
po pierwsze - nie wylewam żadnych pomyj tylko stwierdzam suche fakty bo startowałem
u Was w 2011 i 2012 roku.
po drugie - widziałem dużo lepsze nagrody i nakłady finansowe włożone w "kamienną rzeźbę" bo byłem jako kibic.
po trzecie - od trzech lat organizuję " Puchar komendanta garnizonu Wrocław w wyciskaniu leżąc klasycznym" , w sobotę organizowałem "I OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W WL KLASYCZNYM" a 26.10.2013 organizuję „II DOLNOŚLĄSKIE MISTRZOSTWA SŁUŻB MUNDUROWYCH W WL KLASYCZNYM” więc wiem jaki jest to trud i ile starań trzeba włożyć w zorganizowanie zawodów tak żeby wszystko wyszło jak trzeba, oczywiście że nie ma z tego zysków – ale mi nie o to chodzi. Ja kocham WL i chcę się spotykać z tymi wszystkimi ludźmi uprawiającymi mój sport, dając im satysfakcję że jest gdzie startować. I proszę mi wierzyć ze zawodnik się cieszy z fajnego i ładnego medalu i dyplomu , a jak będą za pierwsze trzy miejsca puchary i jeszcze nagrody rzeczowe, to ludzie chętnie przyjadą w roku następnym. A to wcale tak strasznie dużo nie kosztuje – tylko trzeba chcieć i szukać!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
PS: Fajny plakat

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Kocur_78 wiesz każdy robi zawody w/g swoich możliwości....Marek to pasjonat a kasę jako dostaję od Miasta to śmiech na sali ...Wrocław to nie Strzegom tu sponsorów jak na lekarstwo mimo przekonania ,że to miasteczko bogate biorąc pod uwagę ..granity.Wiem ,że zawodnik ciężko trenuje i oczekuję gratyfikacji w formie nagród rzeczowych czy fajnych medali ale czasy są ciężkie i ważne by był ktoś kto takie zawody będzie chciał organizować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga WW-Turek 2013,Rozpoczęcie Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania

Następny temat

19 lat i trójbój siłowy?

WHEY premium