SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w WLK - 09-11.2013r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
Kocur ma rację, wystarczy od siebie troszkę więcej dać i pobiegać przy organizacji, Złotoryja do Strzegomia to dziura więc nie porównuj wielkości miast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
we wrocku też ciężko o sponsorów. a skoro bieda to skąd kasa na RZEŹBĄ a nagrody w WL lipne

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Przykro ale fakt jest taki ,że sponsorzy wolą mimo wszystko kulturystykę niż WL. Kocyla Marek to doskonały organizator ale choroba z jaką się zmaga i jak z nią walczy nie pozwala mu jak to napisałeś trochę "polatać"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Dlatego ogromy!!! Szacun dla Marka za to ,że pasja jaką jest WL pozwala mu nie tylko walczyć z chorobą ale również organizować zawody nawet kiedy są skromne.Dla mnie to jest najważniejsze. Na koniec Panowie nie ma przymusu startu.....zawodów z super nagrodami jest dużo i faktycznie każdy ma swoje priorytety..Także proszę byśmy nie dołowali imprezy która się jeszcze nie odbyła ...a może okazać się fajna ...Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
Metodyk to mu pomóż, ponoć też jesteś pasjonatą, większość zawodów kuleje bo za dużo działacze kasują na wstępie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
Lub związek niech Panu Markowi pomoże!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Ja już się w życiu narobiłem zawodów to po pierwsze po drugie remontuje 850m siłownie ( tu skupiam swoje siły) a po trzecie sarkazm w Twojej wypowiedzi typu niech związek pomoże jest nie na miejscu i nie potrzebny....Nie zaśmiecajmy tematu zawodów ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Skoro Zwiazek nie jest do pomocy to dopilnuję żeby WW nigdy go nie miało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
zgadzam sie wycwiel zwiazki to przewaznie mysla jak tu wziasc cos kasy od zawodników a nie zrobic cos dla dyscypliny wpisowe licencje i inne bzdety a nagrody maks dyplom i medal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Panowie nie psujcie tematu. Popatrzcie na inne dyscypliny i związki. Niestety taki jest wymógł. W każdym związku sportowym podlegającym Ministerstwu Sportu zawodnicy muszą posiadać licencję aby startować w MP. Byliście na zawodach innych dyscyplin np. ciężary, byłem wielokrotnie i nie widziałem tam specjalnie nagród. Prawdziwy sportowiec nie powinien mówić o nagrodach. Wiem jak jest z sponsorami, robiłem kilkanaście zawodów i wiem coś o tym jak ciężko jest co cokolwiek załatwić a miasto też nie jest bardzo chętne do dawania. Pan Marek jest pasjonatem jak my wszyscy, miejmy nadzieję że w tym roku będzie o dużo lepiej i zawody będą udane.

Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2013-10-23 12:44:49

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga WW-Turek 2013,Rozpoczęcie Polskiej Ligi Wielokrotnego Wyciskania

Następny temat

19 lat i trójbój siłowy?

WHEY premium