SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19.05 Poznań III Otwarte Mistrzostwa SFD & SDW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
sprostowanie: Zawadzkiego nie było tym razem, chodziło Ci o Wysockiego ( imiona te same)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
oczywiscie moj blad, juz poprawilem

zawadzki musi jeszcze duzo stejkow zjesc zeby pojsc w tej kategori.. apropos wyzej wymienionego..wie ktos dlaczego nie startowal? kontuzja?

Zmieniony przez - mały666 w dniu 2012-05-21 16:32:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1956
Wyślij szybką odpowiedź...mały666 Ty jeden zauważyłeś , że to nie brak siły a jednak ten docisk z lewej strony przeważył że nie wycisnąłem tego ciężaru , szkoda że dopiero po trzecim podejściu mi to powiedziano że tak się dzieje.A tak w ogóle to dobrze że ten co stał z lewej strony tak szybko i mądrze zareagował i złapał te talerze co leciały bo dopiero by była masakra , zresztą i tak lewy bark od wczoraj w lodzie cały bo boli że tragedia . Dopiero dziś pierwszy raz obejrzałem te moje podejścia w powtórce no to i tak dobrze że to się tak skończyło. Pretensji i żalu broń boże nie mam ale bark boli -)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Był to jedyny incydent na imprezie z zaciskami ale przy kolejnej zabiorę inne, zakręcane
Faktycznie na filmie wyglądało to tragicznie, Roman cudem złapał obciążenie.


Postaramy się trzymać tej sali bo jest ok. Żałuje też jak diabli, że nie zabrałem chłopaków z grillem. Kolejny raz będziemy pykali kiełbasę i karkówkę absolutnie po kosztach. Zrobimy piknik przy jednej ze ścian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Świetny pomysł, pod koniec słaniałem się z głodu na nogach a fast foodów wolę unikać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 377
Michal29. Dla pzkfits juz sie nastartowalem i moze bym to kontynuował gdyby nie te koszulki i zakaz startow w tego typu imprezach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Dzin to była ironia ja też nie moge startować w takich imprezach i tylko jeżdżę z kolegą a sam żałuję że nie moge startowac
Cziczio moim zdaniem nie brak zacisku był powodem że nie wycisnołeś tylko po prostu nierówne wyciskanie. Jak byś prowadzil równo sztange od początku to by nie było takich problemów Żeby nie było nie siłę masz potężną i podziwiam bo 250+ raw to już robi ogromne wrażenie

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Koles 17 lat wycisnal 195kg?Wlodarski czy to pomyłka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie ma tam pomyłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
W razie czego z każdego boju Masti ma film, wszystkie kategorie i wszystkie podejścia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME federacji WUAP 2012 6-7-BP,8-9 PL Czerwiec Horn(Austria)

Następny temat

trening 5X5

WHEY premium