SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 miesięcy ćwiczeń - ektomorfik.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie elegancko :) Zostawiam SOGa - odbij jak masz czas ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12205
PAKUS - Odbijam :D dzięki men.
Golo89 - Preferuje plan FBW lub HST, przez kilka miesięcy był to typowy split, partia 1x tydzień ale nie podobał mi się ten plan. FBW czy jego wariacja HST to są spoko plany treningowe na których widzę najlepszy progres, jednak ja mam trochę zmodyfikowany plan zgodnie z zasadą full body workout ćwiczę każdą partie (do tej pory tylko bez kapturów ale już je dodałem do planu) uwzględniając przedramiona, łydki, przód ud oraz tył, przednie, boczne, tylne aktony barków itp. Po prostu całe ciało :) trening zajmuje średnio 1,5 -2h.

Zmieniony przez - bartolomeo1 w dniu 2013-04-27 15:54:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo fajnie to wygląda , ja oceniałem cię na 70 -75 kg jak bo bijesz do 75 - 80 będziesz naprawdę suuuper .. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 738
jest dobrze , powodzenia dalej. ;)

,,Nie ważne jak cięzko bedzie, MOje serce i mój umysł bedą pchać mnie do walki gdy moje rece i nogi beda zbyt słabe."

http://www.sfd.pl/Orcs_.-t929625.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
Ja tam uważam że dobrze wyglądasz, nie wrzucaj wiecej masy bo bedziesz "mutant"... Taka rzeźba jest wystarczająca i do tego właśnie zmierzam... SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2401
Ćwiczyłeś tylko sztangą i hantlami ? + sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12205
Tak + drążek i pompki na poręczach (w moim przypadku na krzesłach).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2401
To nawet nie wiesz jak mnie zmotywowałeś,sam mam sztangę,2 hantle 50kg(obciążenia) i drążek i jak widzę takie efekty od razu się japa cieszy :D,możesz wkleić trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12205
Teraz ćwiczę treningiem steve reevesa z drobnymi modyfikacjami (dodałem przedramiona i "kaptury") ogólnie często zmieniam trening. http://www.mikemahler.com/online-library/articles/weight-training-for-size-and-strength/steve-reeves-solution-for-size-strength-and-health.html chodzi o ten 1 przedstawiony, bo jest ich kilka. Polecam też HST. Jednak na początku ćwiczyłem splitem przez jakieś 7-8 miesięcy, był to zwykły split partia 1x tydzień ale wole FBW. Dokup sobie jednak obciążenia, sam na początku miałem 45kg i ćwiczyłem tak jakiś czas jednak siła szybko idzie w góre i trzeba dokupić coś :)

Zmieniony przez - bartolomeo1 w dniu 2013-05-02 13:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
tak drążek i pompki na poręczach ok proponuje podciąganie do tego na drążku z obciążeniem i sog za pracę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekty po ćwiczeniach :)

Następny temat

20 lat do oceny, naturalnie

WHEY premium