SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 miesięcy ćwiczeń - ektomorfik.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Plecy i klatka konkretnie poprawione. Bardzo fajne okablowanie na łapach. Ciekawe jak z nogami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodać jeszcze 7-10 kg suchej masy mięśniowej i będzie świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
on ma 181cm i 68kg? ja ważę 67kg mam 175cm i w bicepsie mam 34 klata 96 wiec chyba on się troche w liczbach walną :> jak by wazył 68 przy wzroście 181cm to by wyglądał jak patyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Masz dopiero 15 lat, naprawdę w tym wieku już chcesz mieć gęstą, twardą muskulaturę i ponad 100 w klacie? W moim liceum typ 18 lat, ponad 180 cm i obwód klaty miał 88 cm (mierzone na komisji wojskowej), sporo chłopaków nieźle zbudowanych średniego wzrostu znam, co nie mają 100 cm w klacie a są porobieni. Autor tematu ma niski poziom tłuszczu, a takie mięśnie wyglądają na większe. Poza tym, plecom brakuje masy, weźcie to pod uwagę, u autora masa skupia się bardziej na ramionach i przedniej części tułowia. Nie ma co hejtować ani się tak strasznie dziwić, na forum jest wiele podobnych sylwetek. Są typy co przy wzroście 167 cm mają te 68 kg, ale oni mają plecy jak skorupa żółwia i nogi jak u trójboisty. Autor ma pewne braki w umięśnieniu, to rekompensuje wysoki wzrost.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 537 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7435
Poniżej 100cm w klatce i nieźle zbudowany ?? Chyba żartujesz mówisz chyba o osobach poniżej 160cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
nie no może i tak, ale jak tyl waży to serio nogi patyki i plecy jak klata u 6 letniej dziewczynki :> bo ja znam osoby o 180cm to bez ćwiczeń i są szczupłe ważą około 75kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12205
@MaciekM
Widać, że młody jesteś jeszcze i się nie znasz. Ale odpowiem Ci. Za taką wagę odpowiada szkielet, jestem ektomorfikiem i mam dosyć drobne i lekkie kości. Ot i cała tajemnica.

Zmieniony przez - bartolomeo1 w dniu 2013-11-25 00:26:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekty po ćwiczeniach :)

Następny temat

20 lat do oceny, naturalnie

WHEY premium