SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

13sebik13 /Dziennik (TS)/ Stać się silniejszym

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro bedzie duzo tego czego dzis jestm mało nastepnym razem pojdzie 190 a nawet wiecej, jakby nie patrzec dobrze jest!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Ławka ładnie, 110kg poszło dość lekko. Ładnie mostkujesz
W martwym zabrakło dociągu całkowicie, szkoda, bo sztanga szła bardzo ładnie do kolan, dalej już niestety stanęła. Dociągania by pomogły, ale jakby nie było jest bardzo dobrze zarówno na ławce jak i w ciągu.
Gratuluję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Dzięki chłopy za podtrzymanie na duchu ANIMAL 110kg faktycznie nieźle poszło ale 115kg juz mnie zgniotło . Po to ostatnio do treningów włączyłem dociagania żeby nie mieć problemów w końcowej fazie ruchu a tu taki zonk. W pt zrobie sobie przysiad a potem od pon. trzymam mocno diete, dołącze aeroby, pobawie się ćwiczeniami(więcej powtórzeń) i chudne, cel to 4-5kg w miesiąc.

PS; żal sogów nie moge dawać


Zmieniony przez - 13sebik13 w dniu 2008-06-18 19:00:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Seba no no ładnie idziesz

Co do MC mysle ze 185 poszło by jak po masle
Ładny mostek robisz

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Ławka ładnie a ciąg dałoby radę gdybyś miał talk na nogach

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Przeżuć się na klasyka wersję grzbietową-hardkor A.la Sene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
ANIMAL wyczułeś mnie myslałem czy nie wrócić znów do klasyka bo chyba się do sumo za bardzo nie nadaje, mam słabiutkie nogi i silniejszy grzbiet. Przy MC sumo niezbędne są silne nogi i dobra technika a przy klasyku można bardziej zaszaleć, łatwiej się wykaraskać i podnieść ciężar jak już się niechcący kota walnie a w sumo jak jest kot to już masakra z wyprostowaniem. (tak mi się przynajmniej wydaje).

Wuchta talk dał by mi taki poślizg że bym to wciągnał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Hehehe się wie Ja mam chęć spróbować sumo, może w wakacje jak się uda to sprawdzę jak bym się w tym czuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
PIĄTEK 20.06.08r

SQ 60/6 90/3 110/2 130/1 145/1 150/0 100/10
Front SQ 60/9,7
Szrugsy 75/20 x3
Łydka lekko

Dzisiaj było sprawdzenie się w przysiadzie, 145kg poszło nawet ładnie i były powody by załozyć 150kg i spróbowac. Odszedłem, przysiadłem ale jakoś krzywo stanąłem i krzywo zacząłem wstawać jednen z asekurantów już zaczął mi pomagać. Może i bym z tym wstał ale nie ma co gdybać, bezpieczeństwo na pierwszym miejscu i dobrze że zareagował. Potem jeszcze 100/10 razy musiałem to zrobić chciałem się troche skatować i jeszcze 2 serie front. Dzisiaj jeszcze wieczorem do pubu na mecz i opić koniec roku szkolnego, a od pon zaczynam małą redukcje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Masa do oceny + zapytanie

Następny temat

Trening + wspinaczka - jak polaczyc?

WHEY premium