SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/Esther/Podsumowanie str. 19

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
He he no to niezle tym razem ciekawe co ujrzymy Marudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Ja już też czekam .... ale się będzie działo ... Niedziela pod znakiem oglądania tyłeczków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Jagoda, Iza

Shake your ass with TREC Nutrition
Podsumowanie

To był niezły poligon dla pupy, ale chyba dała radę i teraz udaje się na zasłużony odpoczynek

Kilka słów o diecie - trzymałam się rozkładu >1800 kcal, BWT <120/170/80, później chadzałam głodna, więc trochę kombinowałam z rozkładem, ale często to było jedzenie na czuja - nie mam wagi i często gotuję 'na oko'. Dobrze czułam się na tym rozkładzie, czasem tylko miałam problemy, jak się trochę rozbestwiłam ('to nie redukcja, więc nie ma się co spinać') i wpadało zbyt często wino, sporo nabiału i jakieś dziwne rzeczy.

Do tego suplementacja - omega-3, wiesiołek (wróciła regularna miesiączka). BCAA, HMB - oj, tego zapominałam notorycznie.

Pierwsze półtora miesiąca było jak w zegarku Po ok. 6 tygodniach zabawy miałam duuuży spadek mocy no i coś podchodzącego pod zakwaszenie i tu pomogło oczyszczanie na jabłkach i tydzień wolnego. Na przyszłość chyba taki 6-tygodniowy cykl chyba sprawdzi się najlepiej, patrząc na siły i motywację.

No i efekty 10 tygodni:
Na pewno konsystencja ciała się poprawiła, no i pupa nosi się teraz dumniej - i wyżej. Cellulit, pewnie za sprawą masaży i mikstury, odpuścił. Dodatkowo starałam się unikać obcych estrogenów, więc i to mogło pomóc.

Ścigające się dziewczyny były dodatkową motywacją, kto wie czy czasem nie decydującą gdy się nie chciało i brakowało sił. Złapałam bakcyla na dobre i już nie wyobrażam sobie czuć się dobrze bez siłki i diety a'la Ladies. Tu jest cudownie!

Iza, dziękuję hardkorowy trening, za wsparcie i za to, że na chłodno brałaś moje lęki i różne takie Mam nadzieję, że nie zawiodłam. Nie wiem, jak mogłabym się odwdzięczyć, więc po prostu - dziękuuję. I już nie marudzę

Dziękuję wspierającym - w kolejności występowania Dont, Martuccy (oj, zmotywowałaś), Danones, Trapeziko, Misworld, Oveji, Jagodzie, Kendrze, Vari, Magdzie, Karniakowi, Babci, Nataszy, Unknovn, Monice(shaggah), no i Moralesowi. Ufff


Pomiary:
Po odwadnianiu - wyszła piękna redukcja


Zdjęcia:




Wybaczcie plamę na nodze, chociaż raz w życiu chciałam być opalona eheh

Proszę o ocenę i rady na przyszłość.


Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-03-25 22:01:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Zaśliniłem klawiaturę...

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Masakra. Kolejna idealna pupa przed moimi oczami
<mniam>

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-03-25 22:12:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Esther Czis, jakie te podsumowania emocjonujące

Pięknie! Talia idealna, pupa jak jabłuszka Gratuluję i chyba idę ćwiczyć

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Esther śliczna pupa ... efekt pracy ogromny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Pupa jak marzenie gratki

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Pupa ideał. A jeszcze ta talia podbija efekt. Miodzio. Gratuluję

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
Cudna pupa pozamiatałaś!!!

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/qgqtq/Podsumowanie str. 11

WHEY premium