SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Koniu - powrót syna marnotrawnego %)- fota str81.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5653
hahah hades masz sokole "oko"...

Zmieniony przez - lejoooo w dniu 2008-12-31 16:59:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10861
widać, że nie trzeba życzyć udanego Sylwestra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Gratuluje moda w GZ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Na fotach nie jest źlę. Myślałem, że bardziej wychudłeś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Koniu zazieleniłeś sie troszki


garts
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
na 2 zdjęciu, pomimo tego , ze ciemne.

Prezentujesz się bardzo fajnie.

Swietna jakość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Tydzień I –dzień 5.

Witam w nowym roku.
Sylwester łagodnie, z symbolicznym szampanem...z alkoholu.
Z imprezy szybko wyszliśmy – znaliśmy tylko gospodarza, a siedzieć z bandą, pijanych nieznajomych jakoś nam się nie uśmiechało.

Dziś rano kolejny, trzeci już trening.
Sprzątanie, gotowanie, zabawa panelem moda, nauka i jakoś zleciało.
Miałem nadzieję, że dziś dojdzie do mnie paczka z suplementami, ale...

Na pierwszej stronie będę umieszczał link, do każdej z wypisek.

Sylwestrowe kreacje.




DIETA:

Dziś bardzo monotonnie, na śniadanie planowałem, pierś i musli, ale nie zdążyłem z upieczeniem mięsa i padło na tuńczyka. Zdaję sobie sprawę ile pochłaniam puszek, ale jako, że to najszybszy posiłek, w śniadaniu, czy na kolację często będzie się pojawiał.
W poniedziałek, odbieram 4kg wołowiny i 10kg piersi, więc na razie będzie co jeść.

1.Tuńczyk, musli.
2. Pierś, ryż biały.
3. Pierś/udko, kasza jęczmienna, oliwa.
4. Pierś/udko, kasza jęczmienna, oliwa.
5. Pierś, kasza jęczmienna, oliwa.
6. Tuńczyk.

Mięsko na dziś.




Po treningowy




TRENING:





Komentarz:
Dziś zarzut z „pełnego przysiadu”, z wciąż śmiesznym ciężarem, ale do przodu.
Mam w planach poeksperymentować z treningiem pleców i barków na jednej sesji.
Martwy ciąg łatwo, chociaż przy 8,9,10 powtórzeniu na 130kg, głównie z powodu zmarzniętych rąk i lodowatego gryfu, puszczał mi powoli chwyt, ale utrzymałem do końca.
Wiosło, 23kg raczej rozgrzewkowo, kolejne serie, planowo miały być trzy, ale z powodu, rozlatującej sztangielki skończyłem na dwóch, przy każdym ruchu dbając nie o technikę, a o dobro sztangielki.
Kolejne dwa ćwiczenia w serii łączonej, trochę na klatkę trochę na triceps, który dobiłem jeszcze lekkim francuzem. Ogólnie „ostatnio” wolę stawiać na łączenie ćwiczeń, technik, niż na „tradycyjne” metody.
Biceps...spompowałem konkretnie – w jednej serii : start z 13kg w chwycie neutralnym, 16kg młotkowo, 19kg supinacja – coś pięknego.
Unoszenie bokiem, spokojne kontrolowane, na luzie.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3150
Plecy O prze..... Skąd wziąłeś taki wąspi pas i tak szerokie plecy ?

Aktualnie zajmuję się nauką na Akademii Morskiej W Gdynia na wydziale Mechaniki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
skontowni?:)
sie za******la to sie ma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Tydzień II –dzień 1.

No i znów się zaczęło...do południa uczelnia, potem trochę latania i trening.
Następny tydzień mam piękny – 4 koła, w tym z pasjonującego przedmiotu, jakim jest historia chemii. Jak nie zaliczę matmy, następny semestr mam wolny.


DIETA:

Wzorowa.
Odebrałem dziś mięso, jak widać na fotkach, mało tego nie jest.
W sobotę kupiłem 5kg worek kaszy jęczmiennej i tym sposobem, poza jajkami i oliwą, zakupy mam z głowy do końca miesiąca.

1.Jajecznica, musli.
2. Pierś, makaron, sos własnej roboty.(koncentrat, oliwa, przyprawa do pomidorów)
3. Pierś, makaron, sos własnej roboty.
4. Wołowina, ryż.
5.Pierś, makaron, sos własnej roboty.
6.Tuńczyk.


Trzymaj miche!!!! :












Szafka „węglowa”




Część żarcia na dziś




TRENING:





Komentarz:

Martwego dziś dużo i trochę inaczej, niż na ostatnich treningach – 5 serii w sumie rozgrzewkowych, jedna główna. Gwiazdką oznaczyłem serię gdzie wykonałem tylko połowiczną, dolną fazę ruchu, planuje powtórzyć to na kolejnych treningach, z większym ciężarem, wtedy napiszę coś więcej.
Wiosło na tym samym ciężarze co ostatnio, strasznie nie lubię tego ćwiczenia.
Płaska, znów symbolicznie, o jedno powtórzenie do przodu. Przy sztangielkach strzeliło mi coś w łokciu, przez co nie dokończyłem treningu na pełnych obrotach, mimo to jestem zadowolony.
W barkach dołożyłem jeszcze ciężaru, ale biceps i triceps już lekko, pompując dużą ilością powtórzeń...na biceps, pod nieco zmienioną postacią będę kontynuował, mieszając z ciężkim, siłowymi seriami, zobaczymy co z tego będzie.
Zacząłem ćwiczyć nogi, ale planuję raczej iść w dużą ilość powtórzeń symboliczną 100, niż tak jak kiedyś, trenować typowo siłowo. Na początek, dwie serie, można by powiedzieć na rozruszanie.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan Trenigu (Hantle)

Następny temat

wieksza siła w rękach

WHEY premium